2737
2734
ممنونمم 

خدایی نکرده باردار نباشی کار بدی دست خودت

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخرای سیکلت میتونی بدون جلوگیری نزدیکی کنی. من حدود ۸-۱۸ سیکلم جلوگیری طبیعی بقیه سیکلم ازاد 🤪

ببین این کیت شهریورتا۲۰ام همجنان مثبت بود 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2731
این اولین ماه ی بود که تخم هویچ خوردی؟ پریودت هم روز ۲۸ اومد؟

لوبیا. بی زحمت سؤالمو ج میدی.ازت درمورد آندو پرسدم.

از بس سؤالهام زیاااده نمیدونم کی ج داد کی ج نداد😅

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
فوقش خیلی ترس داشته باشی همون ۱۰ روز رو کاندوم البته من سییکلام همیشه منظم و قابل پیشبینی بوده. ...

ببخشید لوبیا جون و دوستان یه سوال دیگ

خیلی ببخشین

من امروز ۳بار ارضا شدم،ممکنه دردم به اون مربوط باشه؟🙈🙈🙈

اخرای سیکلت میتونی بدون جلوگیری نزدیکی کنی. من حدود ۸-۱۸ سیکلم جلوگیری طبیعی بقیه سیکلم ازاد 🤪

لوبیا جان خیر ببینی که این همه اطلاعات میدی 

یعتی موندم چه جوری تو دانشگاه تنظیم خانواده ۲۰ شدم من ت این ده سال به جز همون ماه اول  و دوم ازدواجم که اقدام کرده بودم و دخترم اومد همه را  دیگه با ک ا ن د و م داشتم ولی خدا وکیلی اینا را بهمون یاد ندادن فقط گفتن درس بخون ریاضی و فیزیک و ..... 

همیشه هم میگم به جای این همه فرمول دو واحد درس مهارت های زندگی بزارن

2738
برای منم منظم بود تا قبل اقدامم ولی خب نمیدونستم روزایی هست که میشه ازاد گذاشت استرس میگرفتم

دیشب همسری اینقدر ذوق کرده بود بدون جلوگیری بود ،  با استرس میگفت مطمئنی ، منم گفتم بله دیگه تازه دارم یاد میگیرم  استاد خوبی دارم🤣

لوبيا الان كيت زدم كمرنگ شده بود ، با ادرار رقيق زدم البته! ممكمه به خاطر رقيق بودن كمرنگ شده ب ...

بله! ادار همیشه باید غلیظ باشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706