2737
2734
عزیز شما بیا برامون بگو چند ماه اقدام بودی و چ رزیمی داشتی و ..ــ یادمه اومدی بیمارستان اتیه تهران ...

حتما ميگم عزيزم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
مورفولوژی و aچند بود؟

مورفو خوب بود عددش يادم نيست ولي a6درصد

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بسلامتی بغلش کنی.  خداروشکر این پسر بلا بالاخره خودشو به مامانش نشون داد 😉 دیگه حسابی خ ...

ممنونم عزيزممممم

2728
با تغذیه و میتونی شستشوی سطحی بدی با جوش شیرین ولی دوش واژینال نه. چون اسپرم کش خست و اسپرم رو میکش ...

لوبيا همسرم فردا صبح ميره كوه من موندم خونه مامانم شرمنده ولي رفتم خونه عكس كيتهام ميفرستم 

ميخاي همون شفاهن هم توضيح بدم كلا چ كارهايي كردم

داریم. رو اسم بزن میاره شما لطفا بگین برای پسرتپن اقدامتون چطور بود؟ یک اقدام داشتین فقط سا چند اقد ...

من از وقتی پاک شدم یک شب درمیان رابطه داشتم

قرص لتروزولم خورده بودم

قبلشم شوهرم کاسنی میخورد

ولی من جنسبت مد نظرم نبود اصلا 

بچه هااااا... میشه یه مشاوره به من بدین همه تون؟؟؟ الان اگه جای من بودین میرفتین اقدام یا بیخیال می ...

سلام عزیزم بنظرم به علایم بدنت دقت کن اگه ترشح داری اونم لزج،اقدام کن

2738
لوبيا همسرم فردا صبح ميره كوه من موندم خونه مامانم شرمنده ولي رفتم خونه عكس كيتهام ميفرستم  ...

دشمنت شرمنده

عجله ای نیست

نه شفاهی نمیخوام. میخوام دقیق باشه.

سه تا چیز میخوام. عکس واضحتر از کیت هات. تاریخ دقیق سونو قلب و ازمایش اسپرم همسرت

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
پسرداشتن اینقدمهمه ک تاپیکم میزنین!!چه جالب

دختر داشتن از اون هم مهمتره. برا اونم تاپیک زدیم. و خدا رو شکر اکثرا یک یا دو تا دختر داریم اینجا

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
دختر داشتن از اون هم مهمتره. برا اونم تاپیک زدیم. و خدا رو شکر اکثرا یک یا دو تا دختر داریم اینجا

لوبیاجون من چای سبز و اسطوخودوس و باهم قاطی میکنم هرروز دم میکنم میخورم،اسطوخودوس که خوبه ولی ترکیبش باچایی سبزو نمیدونم،خوبه یا بد؟جایی خوندم چایی سبزم قلیایی

2706