2733
2734
اوه ه ه چه قرتی! تا بی بیت موبت نشده اشکال نداره اگه مواد شیمیایی خیلی مضر استفاده میکنن نرو

🙈🙈🙈خیلی خوبه یه مدت از ارایش و ریمل و اینا راحت میشه ادم

نمیدونم چیه مواد شیمیاییش اخه

یه موادی مثل دکلره س میزنن یه ساعت رو مژه میمونه

خودم همین مشکل رو دارم ژل معادل بی بی دنس گرفتم. اسمش هست preseed من اصلا نمیزارم همسرم اب دهن استف ...

نه اصلا اینجوری نبود که آب دهن استفاده کنه

هیچوقت از آب دهن استفاده نمیکنیم چون همیشه ترشحاتم خیلی خوبه

فقط دستش اب دهنی بود خشک شده بود

خدایا من هنوز منتظر معجزتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه اب دهن حتی عفونت بیاره دهن پر از باکتری هست و ممکنه با محیط واژن نسازه من هیچ وقت نمیزارم هم ...

منم باید چنین کنم.

بی بی دنس خیلی گرونه. 

ولی من ترشحات زیاد مشکلی ندارم. برای بارداری فک نکنم استفاده کنم. 

من خیلی عفونت میکنم متاسفانه

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2731
منم باید چنین کنم. بی بی دنس خیلی گرونه.  ولی من ترشحات زیاد مشکلی ندارم. برای بارداری فک ...

برای غیر بارداری ژل روان کننده معمولی بگیر گرون نیست

برای بارداری بی بی دنس بگیر

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
امروز کیت نزدی؟ احتمالا بین ۱۳ شب و ۱۴ صبح ازاد شده

یعنی از دیشب تا امروز؟

امروز روز 14 سیکلمه

دوره هام 28 روزه ست

این ماه کیتم یک روز زودتر مثبت شد

اقدامهام تا الان خوب بوده؟؟؟

خدایا من هنوز منتظر معجزتم
اگه ترشحاتت خوبه نگیر. ترشحات خود بدن بهترین ماده هست.  هر چیزی طبیعیش. اگه ترشحات نداشته باشه ...

Ok

مرسی عزیزم. پی بیخیالش چون ترشحاتم واقعا خوبه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
یعنی از دیشب تا امروز؟ امروز روز 14 سیکلمه دوره هام 28 روزه ست این ماه کیتم یک روز زودتر مثبت شد ...

اره گلم

ولی وقتی کیت مثبت میشه باید هر ۴-۵ ساعت کیت بزنی تا ببینیم کیتت کی منفی میشه

2738
دخترت چند سالشه. منم دخترم سه سالشه...مجبوریم وقتی خوابه دیگه... منم هیچ کس رو تو این شهر لعنتی ند ...

دختر من ۷ سالشه عزیزم. امسال رفت کلاس دوم. ولی تو خوابیدن از یک بچه ۳ ساله خیلی بدتره خدایی!!!! البته تقصیر خودم بوده بیشتر. بهر حال الان شب تا صبح کامل نمیخوابه. چند بار بیدار میشه و هربار منو صدا میکنه!!!!!

دختر من ۷ سالشه عزیزم. امسال رفت کلاس دوم. ولی تو خوابیدن از یک بچه ۳ ساله خیلی بدتره خدایی!!!! البت ...

چی میخواد آب؟

بهش یاد بده اجازه نداره بیاد اتاقتون

تو برو اتاقش.

چه چیزایی اشتباه کردی؟ بگو ما اشتباه نکنیم!

چی میخواد آب؟ بهش یاد بده اجازه نداره بیاد اتاقتون تو برو اتاقش. چه چیزایی اشتباه کردی؟ بگو ما اش ...

ببین کلا دنبال یه بهونه ای هست واسه بلند شدن از جاش، آب خیلی میخوره بخاطر همین همیشه لیوان آبشو میذارم کنار تختش. ولی کلا مشکل اینه که من خیلی دیر اتاقشو واسه خوابیدن جدا کردم و موقع خوابیدن همش کنار خودم بوده مثلا تا ۲ سال پیش. وقتی هم نوزاد بود شبا خیلی شیر میخورد و من شیر شب رو باید زودتر قطع میکردم که نکردم و تا آخرین روزای شیردهی شبا تا صبح بهش شیر دادم!!! اون موقع فکر نمیکردم اشتباهه، ولی چند سال بعد فهمیدم همین کار باعث شده عادت کنه به شب بیدار شدن. الان به همه دور و بریام میگم شیر شبو خیلی زودتر قطع کنین و اتاقشو هم تا ۲ سالگی جدا کنین تا جای ممکنه. دختر من الان انقدر به وجود من کنارش عادت کرده که تو خواب هم بودن یا نبودن منو کنارش حس میکنه. 

قسمت جالبش اینه که تو هیچ مورددیگه ای به من وابسته نیست. از همون سن پایین تو همه چی مستقل شد. اولین روزی که رفتیم مهدکودک ثبت نامش کردیم خودش اومد گفت شما برین دیگه من همینجا میمونم. اگه چند ساعت هم با کس دیگه ای بیرون باشه، یا خونه کسی بره، با خلاصه به هر شکلی با من نباشه اصلا مشکلی نداره. فقط و فقط موقع خواب و در طول خوابش باید حضور منو حس کنه و این عادت تقصیر خودم بوده در واقع!!!

[QUOTE=157420727]ببین کلا دنبال یه بهونه ای هست واسه بلند شدن از جاش، آب خیلی میخوره بخاطر همین همیشه لیوان آبشو میذا ...[/QUOT

وای چ بد....

اینکه مدام صدا میکنه چقدر رو اعصابه....

سعی کن باهاش بحرفی...الان دیگه متوجه میشه.......شاید اضطراب داره.... 

بنظرم با ی روانشناس کودک صحبت کن. چون بچه دوم بیاد ضربه میبینه....

من که سعی میکنم بیشتر به باباش عادت کنه. چون خیلی ها رو دیدم بچه دوم اوردن بچه اول خیلی اسیب دیده. 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
ببین کلا دنبال یه بهونه ای هست واسه بلند شدن از جاش، آب خیلی میخوره بخاطر همین همیشه لیوان آبشو میذا ...

اها. مرسی گفتی. من شیر شب دخترمو زیر یکسال گرفتم. دو سه روز بعد اینکه شیر شبش قطع شد، دیگه بیدار نمیشد

اگه مریض نباشه و درد نداشته باشه اصلا شبا بیدار نمیشه

2706