2733
2739
عزیزم حداقل باید12روز بگذره  موعدت کی هست؟؟ البته برای بعضیا زودترم نشون میده  حالا میخ ...

هفتم باید بشم 

صب کنم دو روز دیگهه🤔خوذم احتمال نمیدم ولی 

چون برای رژیم دارم گرمی میخورم ترسیدم 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دکترم گفته بود ماه اول نمیگیره ولی اقدام کن  ید بهش برای تعینن جنسیت گفتم  گفت باید ...

نمیدونم ولی بنظرم چندروز دیکه ی بی بی بزن.

منم ماه اول اقدام بودم انگار مثبته،آخرهفته دوباره کیت میزنم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2728
دوستان کسی هست راهنمایی لطفا  از دیشب تا حالا سردرد شدید دارم میتونم مسکن بخورم امروز6سیکلم

امیرعلی بخور هیچی نمیشه.استامینوغن بخور.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
عریزم آز  شوهرت خوب بود اگر باردارم باشی احتمال پسر زیاده نگران نباش

۷۱میلیون اسپرسم تحرکa۵۳٪

نه نگران نیستم لابد قسمت بوده فقط امشب خونه پدرشوهرمیم جگر دارن میترسم بخورم 

راسی خیلیم خوابم میاد همش خوابمم 

نمیدونم چرا شاید بخاطر اقدامه بضیا ماه اول اقدام تغیر میکنن 

نمیدونم ولی بنظرم چندروز دیکه ی بی بی بزن. منم ماه اول اقدام بودم انگار مثبته،آخرهفته دوباره کیت می ...

پس فردا باید پریود بشم نشدم میزنم خودم ک فکر نمیکنم چون‌ ابجیمو مامانم گلا یسال در تلاش بودن برای بارداری 

بدنا ما انقدر اماده نیست حس میکنم 

نازی جون خوبی؟؟ چه خبر ؟؟ در چه حالی؟؟

ممنون گلم خداروشکر خوبم...ممنون از احوالپرسیت...

شما چطوری؟؟این ماه اقدام داری؟؟

والا امروز شش سیکل هستم و شکمم رو با روغن سیاهدونه چرب کردم

این چند روز کاچی و خرما وعسل خوردم و به شدت جوش زدم 

بنظرت زیاده روی کردم؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2738

عزیزم من تازه تاپیک شمارو دیدم شوهدم واریکوسل داره بنطرتون اگه رژیم برم با واریکوسل شوهرم پسرم میشه؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
سلام. من امروز پریودم تموم شد. فردا صبح میخوام اقدام کنم. به خاطر کار شوهرم دیگه موقعیت اقدام ندارم ...

شما تازه باید کیت زدنو شروع کنی،

پسر میخواین؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706