2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اونجا که علامت زده گذاشتم دیدم اصن تغییری نکرد یه مقدار بالاتر بردم ادرارو دیدم فقط خیس شد و رنگ ...

شاید کیتت اصل نباشه 

وگرنه من چند تا بسته از اینا استفاده کردم هیچکدوم اینجوری نشد. 

2731
سلام ارديبهشت جان خوبي؟؟؟ خيلي داغ بدنم حتي شك كردم كرونا باشه رفتم دماي بدنم و اكسيژن گرفت خوب ...

سلام گلم میگم منم همینطور بودم من تو  زمستون روی سرامیک میخوابیدم دست به شوهرم میزدم از روی لباس بافت داغی بدنمو حس میکرد

میوه زیاد بخور

2738
۵. حداقل ۳-۴ اقدام تو فاصله ۶۰ ساعت تخمک گذاری.  ۳ -۴ تا اقدام تا اقدام باعث میشه  اسپرم ب ...

سلام اینکه میگین تخمک گذاری روز پونزده ینی چی ینی اززمانی کپریود میشیم پونزده روز بشمورم یا ن چجوریه بعد اینکه گفتین 5یا7سیکل شب ینی چی سیکل چیه میشه توضیح بدین 

سلام اینکه میگین تخمک گذاری روز پونزده ینی چی ینی اززمانی کپریود میشیم پونزده روز بشمورم یا ن چجوریه ...

روز اول پریود شدندتون روز اول سیکل هست. 

اگه بین دو پریود شدنتون ۲۸ روز فاصله باشه، سیکلتون ۲۸ روزه هست. اگه ۳۰ روز فاصله باشه، سیکلتون ۳۰ روزه هست.

تخمک گذاری ۱۲-۱۶ روز قبل از پریود بعدی هست.  مثلا برای سیکلا ۳۰ روزه تخمک گذاری بین روز ۱۴-۱۸ هست نعمولا. باید کیت بزاری تا دقیق بفهمی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706