2733
2739
هنور داره کیت میزنه این ماه😁 تازه ۱۵ روز دیگه باید ببینیم چیکار کرده  اون موقع من دوباره برا ...

اخي كلافه شد بيچاره 

دعا كنيد من دكتر ها نا اميد نكنن

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
اون هم دارم چهارشنبه ولي ديگه شايد اون نرم اين دكتر اگه خوب باشه

ایشالا که خیره و جواب میگیری عزیزم نکران نباش ماه دیگه حتما باردار میشی ایشالا🙏

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنور داره کیت میزنه این ماه😁 تازه ۱۵ روز دیگه باید ببینیم چیکار کرده  اون موقع من دوباره برا ...

ايشالا خودت اين ماه مامان ميشي

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
اخي كلافه شد بيچاره  دعا كنيد من دكتر ها نا اميد نكنن

چرا ناامیدددد؟ فرانمهر الان اصلا نازایی وجود نداره خیالت راحت😍 دیر و زود داره ولی حتما میشی ایشالا

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
2728
ایشالا که خیره و جواب میگیری عزیزم نکران نباش ماه دیگه حتما باردار میشی ایشالا🙏

اينجور ك خوندم بيمارستان صارم كارش دقيقه اين دكتر هم كارش خوبه منظورم اورولوژي است 

چرا ناامیدددد؟ فرانمهر الان اصلا نازایی وجود نداره خیالت راحت😍 دیر و زود داره ولی حتما میشی ایشالا

بيچاره شوهرم ميگه بريم بگيم دوتا دوقلو برامون بزارن خلاص😂😂

ايشالا خودت اين ماه مامان ميشي

توکل به خدا

ایشالا بچه های این تاپیک و هرکی منتظره جواب بگیره🙏

تو هم درمان بشی و بری اقدام شدتی با قدرت😉

توکل به خدا ایشالا بچه های این تاپیک و هرکی منتظره جواب بگیره🙏 تو هم درمان بشی و بری اقدام شدتی ب ...

انشالله ....

مرسي ك ب يادم بودي

2738
اينجور ك خوندم بيمارستان صارم كارش دقيقه اين دكتر هم كارش خوبه منظورم اورولوژي است 

اره صارم عالیه تخصصیه دیکه مطمانا عالیه

اورولوژی رو نمیشناسم ولی حتما خوبه اخه مشکل همسرت چیز سختی هم نیست قابل درمانه کاملا

بيچاره شوهرم ميگه بريم بگيم دوتا دوقلو برامون بزارن خلاص😂😂

اره واقعا

من دیروز به همسری گفتم کاش علم پیشرفت کنه تمام فرایند بارداری مثل عمل جراحی تو نیم ساعت برامون انجام بدن تو بیهوشی وقتی به هوش بیایم باردار باشیم با جنسیت دلخواه😍

اره صارم عالیه تخصصیه دیکه مطمانا عالیه اورولوژی رو نمیشناسم ولی حتما خوبه اخه مشکل همسرت چیز سختی ...

😘😘

انشالله .... مرسي ك ب يادم بودي

مواظب خودت باش😍😍

مواظب خودت باش😍😍

ممنونم💋💋

انشاللِاه امیرعلی ببین کیت صبحم رو ساعت ۷ زدم اقدام نکردم.عصر بتونم میرم اقدام. این ماه گیت منو خ ...

میتونی عصر برو، نمیتونی همون شب

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
انشاللِاه امیرعلی ببین کیت صبحم رو ساعت ۷ زدم اقدام نکردم.عصر بتونم میرم اقدام. این ماه گیت منو خ ...

عزیزم خیلی مثبت نمونده

روز20مثبت شده21به اوج رسیده و22دوباره مثبته 

با نظرم امشب نهایت تا فردا صبح تخمک آزاد بشه

جیگر شوشو اوا خورد کیتش مثبت شد شبش یه اقدام رفت 

ترسید زمانو ازدست بده بعدش کیتش تازه پررنگتر شد اونم صبر کرد موقع کمرنگی اقدام دومو رفت حالا پسرش تو شکمشه .

نترس تخمکت آزاد میشه و چون با کیفیته انشالله با یک اسپرم وای لقاح میده و از دست کیت و دنگ و فنگش خلاص میشی انشالله.

2706