2733
2734
سونو نمیشه بری؟

عزیزم شوهرم شب کار بود الان تازه اومده بنده خدا میگه پاشو بریم سونو ولی من خیلی ناراحتم خیلی 

دوس ندارم برم

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
واللا از کیت که کامل نمیشه سر در اورد.  ۱. ولی خوب اگه سورپرازمون نکنه فکر میکنم پس فردا ازاد ...

۱)منم فک کنم شنبه صب زود ازاد کنم.واسه اون فردا اول شب برم اقدام بعدی رو کی برم که قبل ازاد سازی باشه.

۲)ترشح موقع رابطه دارم ولی قبلش نه هنوز.

ایشالا خیره گلم .مرسی کیت بزنم باز بهتر میتونی کمک کنی.الان سخته

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام امروز همسرم بردم سونو 

سونو گفت اصلا مشكل نداره واريكوسل هم نداره 

حالا از شانس من امروز پنجشنبه است دكتر اورولوژي نيست 

چيكار كنم حالا؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
لطفا یکبار هم شما پوزیشن را توضیح بده خانوم گل؟؟

مرسی که کفتی فولی بزرگ شده

میگم با فولی نهایت ۲۰ احتمال جنسیت دلخواهم هست؟

شما رو تخت باش زیر با س ن  بالشت.همسرتون روبه روی شما ولی رو زمین باشن.پاهای شمارو بگیرن بالای شونه هاشون و بعد رابطه چند دقیقه چسبیده به شما باشن بعد پاهاتونو بکشن به سمت دیوار شماهم بالشت و با خودت بکش و بذار پاها رو دیوار باشه👀 ببخشید خیلی واضح توضیح دادم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلام امروز همسرم بردم سونو  سونو گفت اصلا مشكل نداره واريكوسل هم نداره  حالا از شا ...

خداروشکر .پس چیزی مهمی نیست‌‌عجله نکن خوب تو که فعلا تا ماه بعد قراره صبر کنی تا اون موقع مشکل همسرتم مشخص و ایشالا زود زود حل میشه.یکم اروم باش عزیزم اینجوری همسرت اعتماد بنفسشو از دست میده 

2738
سلام امروز همسرم بردم سونو  سونو گفت اصلا مشكل نداره واريكوسل هم نداره  حالا از شا ...

خدا رو شکر واریکسول ندارن.

مطمئن باش با تقویتی عرض یکی دو ماه جواب میگیری. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
شاید تو اون روزایی بود که یا تعداد پیام زیاد بود یا من دل و دماغ نداشتم. وگرنه جواب میدادم اره، ...

ميدونم عزيزم دركت ميكنم عيبي نداره خدا بهمون صبر بده 

من از امروز كيت ميزنم ٧ سيكلم هستش ٢٧ روز هستم شايد هم از فردا شروع كنم ولي ماه قبل ١١ كيتم دو خط شد واگر روزي دوبار بزنم بايد از دهم شروع كنم درسته ؟

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
۱)منم فک کنم شنبه صب زود ازاد کنم.واسه اون فردا اول شب برم اقدام بعدی رو کی برم که قبل ازاد سازی باش ...

من فکر میکنم امروز ساعت 6یا7فردا صبح6،فردا شب هرموقع تونستی

بچه ها به نظرم اقدامهاتون باید 24ساعت قبل تخمک گذاری و حداقل 8ساعت قبل از تخمک گذاری باشه

24>تخمک گذاری>8

2706