2737
2739
سلام دوستان  من امروز برای نماز صبح که پا شدم  پریود شدم  گفتم که همه از انتظار در ...

ای بابا. اشکال نداره. خودت هم میدونی هر ماه ۲۵٪ امکانش هست. ایشاللا ماه بعد

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام من عفونت شدیددارم ی سوال خصوصی هست میشه درخواستموقبول کنید

گلم اگه میشه همینجا مطرح کن. من زیاد به قضیه عفونت وارد نیستم. بقیه خانم ها کمک کنن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان  من امروز برای نماز صبح که پا شدم  پریود شدم  گفتم که همه از انتظار در ...

امیرعلی جون ناراحت نباش اصلا. به جاش یک ماه دیگه وقت داری واسه تقویت خودت و همسرت، چشم بهم بزنی وقت اقدام بعدیت رسیده. 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2731

لوبیا جون برای بار اول میخام برم سونو دستم بیاد تخمک گذاری کی هست و فولی هام چطورن بگم سونو واژینال انجام بده یا رحم و ضمائم

پری ها 30-31 روزست امروز 10 پری ام ماه گذشته روز 17 و 18 کیتم مثبت شد کی برم سونو بهتره؟

امیرعلی جان اصلا ناراحت نباش.در بهترین شرایط ۲۵٪شانس بارداری هست.

فقط اینکه با توجه به اوکی بودن آزمایش های اسپرم همسرتون علاوه بر ادامه دادن تقویت تمرکزتو بذار روی کارهایی که تخمکو تقویت میکنه.من چندبار سونو رفتم ماه هایی که توی پریودی گرمی خوردم و سیاهدونه و عسل خوردم وضعیت تخمکم بهتر بوده.

دوسین بخور سه روز اول پریودت.اب هویج...هرچیزی که کیفیت تخمکو بالا میبره.

انشالله که به زودی نتیجه میگیری🌹

لوبیا امروز صبح هاله کیتمم هم رفت ، چرل اینجوری شده؟🥺

اصلا به اوج نرسیده، دوره هات چندروزه س

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
۳۳_۳۴ امروز باید مثبت بشه ک اونم کلا رنگ نداشت

بازم بزن شاید یهو رنگ گرفت،

این ماه اقدامی؟ سونو هم برو

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
بازم بزن شاید یهو رنگ گرفت، این ماه اقدامی؟ سونو هم برو

بله اقدامم الان زدن باز هاله شد

شاید کیتم خراب بوده چون ادرارم غلیظ بود از صبح هیج نوشیدنی نخوردم

نه سونو نمیرم استرس میگیرم تنبلی دارن وقتی میبینم رشد نکرده فولیکولا تنش م زیاد میشه🥺

بله اقدامم الان زدن باز هاله شد شاید کیتم خراب بوده چون ادرارم غلیظ بود از صبح هیج نوشیدنی نخوردم ...

خب سعی کن اصلا مایعات نخوری،غروب کیت بزن،

کیو مدیکور میزنی؟

بری سونو بهتره اگه فولیت خوب بود اقدام میری و منتظر میمونی.

اگه تقویت شدی خوب میشه فولیت.

کاش توپریودی کاچی میخوردی.من دوبار خوردم

خب سعی کن اصلا مایعات نخوری،غروب کیت بزن، کیو مدیکور میزنی؟ بری سونو بهتره اگه فولیت خوب بود اقدام ...

خیلی گرمی خوردم تو پریودی،اووبوست اینام خوردم 

روزه ۱۳رفتم سونو فولی ۹/۵بود اگه رشد کنه تا ۲۰م سیکل خوبه ولی رشد نکنه ک هیجی 🥺

بله مدیکور میزنم

اقدامم رو شروع کردم‌چ فولی خوب باشه چ بد باید ادامه بدم😑

2706