2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کیت هات کو‌گلم؟

دیروز و پریروز کیت گذاشتم هاله انداخت هنوز پررنگ نشده اما خب من اقدام رو رفتم امروز 14 سیکلمه 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
2731
منم اینماه اقدام کردم از روز رنگ گرفتن کیت تا کمرنگ شدن 4تا اقدام با فاصله 12ساعت  ولی امروز11 ...

امیر علی جون اقدامات عالی بودن انشالله این ماه پسر تپلی باردار بشی من بعداز اقدامام تا روز مثبت شدن بی بی درد تخمدان و زیر دل شدید داشتم سینه هامم ده روز مونده به موعد خیلی دردناک شده بود واسه همین ده روز بعد اقدام بی بی زدم و  هاله خیلی خیلی کمررنگ انداخت داروهای همسرت خوبن عزیزم کاسنی هم عالی ادامه بدن همسرتون همسر منم سه ماه تمام خورد کاسنی یه چیز جالب اولین اقدامم که ۸ پریود بود همون روز همسرم رفت آزمایش داد ومن بعدازظهر یه اقدام رفتم آخه فک نمیکردم کیت اینقد زود همررنگ بشه بعداز ۲ روز روز ده کیتم پررنگ شد منم دیگه توکل به خدا رفتم اقدام اقدامای بعدی هم هر ۱۲ ساعت انجام دادیم امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
امیر علی جون اقدامات عالی بودن انشالله این ماه پسر تپلی باردار بشی من بعداز اقدامام تا روز مثبت شدن ...

گلم تبریک میگم خداروشکر انشالله به سلامتی گل پسر رو بغل بگیری

ممنون از توضیحات کاملت

فقط یه سوال شما روز چندسیکل پاک شدید؟؟

معمولا نشانه بزرگ شدن تخمک. کیت نزدی؟ دوباره نمیشه سونو بری؟ احتمالا امروز یا فردا ازاد بشه تخمک

چون دارو خورده بودم گفتم شاید کیت نشون نده سونو میتونم فقط میترسم برم نتیجه خوب نباشه  روحیمو ببازم چون دکترم راضی نبود با توجه به دارو حالا نمیدونم نطرشما چیه برم با این اوصاف؟ 

2738
گلم تبریک میگم خداروشکر انشالله به سلامتی گل پسر رو بغل بگیری ممنون از توضیحات کاملت فقط یه سوال ش ...

ممنون عزیزم من روز ۶ پریودم دیگه پاک پاک بودم البته گفتم من ماهای قبل سیکلام مرتب ۲۸ روزه بود و دقیق هرماه ۱۴ پریود تخمکگذاری داشتم ولی دوماه قبل اقدامم سیکلام کوتاه شده بود ماه اقدام روز  ده کیت زدم فک نمیکردم رنگ بگیره ولی دیدم هر دو خط پررنگه و روز ۱۲ هم کیتم کمررنگ شده مارکشم مدیکور بود منم هر ۱۲ ساعت اقدام کردم عزیزم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
ممنون عزیزم من روز ۶ پریودم دیگه پاک پاک بودم البته گفتم من ماهای قبل سیکلام مرتب ۲۸ روزه بود و دقیق ...

یعنی برای اقدام روز ۸ سیکلت شوهرت صبحش برای ازمایش تخلیه شده بود و شما همون شب اقدام رفتیم؟ یعنی برای اقدام روز ۸ فقط ۱۰-۱۲ ساعت ذخیره اسپرم داشتن؟

احتمال زیاد تخمک ۱۱ شب ازاد شده و اسپرم های روز ۸،۱۰،۱۱ تو لقاح نقش داشتن. و خدا رو شکر گل پسر تو دلتون نشسته.

من واقعا این همه وقت و انرژی گذاشتم و هیچ انتظاری از خانم هایی که از اطلاعات استفاده میکنن ندارم، جز اینکه مثل شما قدر شناس باشن و بعدا بیان از جنسیت بگن. چه اونایی که نتیجه گرفتن و چه اونایی که نتیجه نگرفتن.

خیلی دکترا هستن که پول زیادی هم میگیرن و درست حسابی هم راهنمایی نمیکنن یا اشتباه راهنمایی میکنن. تنها هدف من کمک به شما ها هست که الکی دنبال این دکترا نرین.

همین که دعای خیرتون پشت من باشه کافیه 🙏🌹

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
امیرعلی عزیز من ۹ هفته و سه ردز تو آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم کرج آزمایش تشخیص جنسیت با خون مادر دادم ...

گلم مبارکت باشه انشاالله صحیح و سالم بغلت بگیری گل پسری رو  

اگه زحمتی نیست برات لطف میکنی عکس سونوی 6 یا 8هفتگی رو بفرستی؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
امیرعلی جان منم دقیقا اقدامام مث شمابوده الانم ۴روزه ازآخرین اقدامم میگذره، لک لانه گزینی وایناهم ند ...

عزیزم من که هیچی حس نمیکنم کلا من موقع تخمکگذاری هم درد ندارم  ونمیفهمم کدوم تخمدانم تخمک آزاد میکنه

مگه سونو بشم.

یعنی برای اقدام روز ۸ سیکلت شوهرت صبحش برای ازمایش تخلیه شده بود و شما همون شب اقدام رفتیم؟ یعنی برا ...

عزیزم همسرم صبح روز ۸ پریود من رفت آزمایش و ما اولین اقدامو همون روز ساعت ۴ بعدازظهر رفتیم اخه من فک میکردم کیتم ۱۲ سیکلم مثبت میشه ولی خب جلو افتاد البته خودم فک میکنم به خاط خوردن تخم هویج بوده، عزیزم من واقعا ممنون هستم از شما و بقیه دوستانی که اطلاعاتشون رو درختیارم قرار دادن و بهم کمک کردن منم تنها کاری که ازم برمیاد اینکه منم تجربیات خودمو در اختیار بقیه بذارم🌹🌹🌹

خدایا امیدم تویی🌹🌹

دوستان کسی بوده pco باشه و از قرص و امپول برا رشد فولیکول استفاده کرده باشه و امپول  ازاد سازی زده باشه؟ ترشحتون کم شده بود؟ من اصلا ترشح نداشتم اینماه. ینی ازاد نشده تخمک؟ دوشنبه شب امپول ازادسازی زدم

امیر علی جون اقدامات عالی بودن انشالله این ماه پسر تپلی باردار بشی من بعداز اقدامام تا روز مثبت شدن ...

ممنون عزیزم خیییلیی کمکم کردی 

انشالله گلپسرت چراغ دلت بشه و دامادیشو ببینی😍😍😍

2706