2737
2734
سلام دوستای گلم  اومدم یه خبر خوش بدم من خواننده خاموش این تاپیک و تاپیک بانو هستم که دوتا دختر ...

مباركه 👌مارو هم دعا كن و ايشالا ماهم بيايم اينجوري خبر بديم 🙏☘️

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستای گلم  اومدم یه خبر خوش بدم من خواننده خاموش این تاپیک و تاپیک بانو هستم که دوتا دختر ...

چقدر عالی گلم. خوشحالم که تحقیقات و امار من کمکی به شما کرده. لطفا با جزئیات توضیح بده. کی کیتت مثبت شد؟ سیکلت چند روزه بود؟ چه روزهایی دقیقا اقدام داشتی؟ ترشحاتت چطور بودن؟ قبل اقدام چه کارهایی کردین؟ تقویتی چیا خورده بودین؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2742
2740
چقدر عالی گلم. خوشحالم که تحقیقات و امار من کمکی به شما کرده. لطفا با جزئیات توضیح بده. کی کیتت مثبت ...

ممنون گلم بله واقعا امار شما خیلی کمکم کرد آخه من سر دختر دومم رژیم داشتم ولی هرماه فقط یه روز اقدام بودم که بخاطر تزریق جوش شیرین ۹ ماه باردار نشدم و عفونت شدید هم گرفتم و در نهایت که باردار شدم بچم دختر شده من دختر اولمم فقط با یه بار قبل از تخمکگذاری باردار شدم ولی با آمار شما و اینکه خودمم خیلی سرچ کردم به این نتیجه رسیدم که اقداماتم رو بیشتر کنم

خدایا امیدم تویی🌹🌹

عزیزم سیکلام معمولا ۲۸ روزه بود ولی ماه قبل اقدام ۲۶ و ماه اقدام ۲۵ روزه شد که کیتم روز ۱۰ پررنگ شد روز ۸ و ۱۰ و۱۱و۱۲ اقدام کردم عصر روز ۱۱ درد تخمدان داشتم ترشح هم دو روز بود داشتم اقدام روز ۱۲ رو با نظر شما و واسه محکم کاری رفتم ولی فک کنم همون سب ۱۱ تخمک ازاد شده

خدایا امیدم تویی🌹🌹

دوسال پیش که رفتیم واسه آی وی اف همسرم آزمایشش ضعیف بود و دکتر بهش تقویتی داد منم دوباره امسال سه ماه قبل اقدام شروع کردم اون تقویتی ها و یه سری دارو گیاهی هم به دادم داروهاش فرتیل اید ، مولتیلیتی بووست ، پنتوکسی فیلین، ال کارنتین ، ویتامین ای و ث و اومگا ۳۶۹  و گرده نخل که با عسل مخلوط کرده بودم ویه دارو گیاهی که از عطاری گرفتم که توش جنسینگ و خرنوب و بادوم و ... بود والبته لبنیات رو محدود کردیم و ترشی کاملا ممنوع خودمم چون قندم یه مقدار سرمرزه گلوکوفاژ و ویتامین ای و ژل رویال و مولتی ویتامین پرگناکر کانسپشن استفاده کردم تو پری گرمیجات بعدش قلیایی البته رژیم غذایی رو سخت نگرفتم و اینکه ماه اقدام سه روز اول تخم هویج دم کردم خوردم و چند ماه بود تو پری حلوای میتی که ادویه جاتش رو از خودشون خریده بودم میخوردم

خدایا امیدم تویی🌹🌹

دوست داشتم کارهایی که کردم واسه دوستان گلم بگم شاید بتونه کمکی بکنه به کسانی که مثل من دوست دارن به جنسیت دلخواهشون برسن البته من معتقدم تا خدا نخواد هیچ تلاشی جواب نمیده اول باید به خودش اعتماد کرد و بعد هم تلاش امیدوارم همه دوستا گلم به ارزوهای قشنگشون برسن🌹🌹🌹🌹

خدایا امیدم تویی🌹🌹
2706