2737
2734
الان نمیتونم برم. چرا اخه صبح رفتم دسشویی. بعدم باز ساعت یک رفتم کیت زدم قبلشم نه چایی خورم نه چیز ...

عزیزم اب هم نباید بخوری.

ببین لوبیاجان چی میگویند. هر یک ساعت تخلیه و مایعات هم لز ۴الی۵ساعت قبل نخور. 

البته ببخشید من ج دادم هااا

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
عزیزم اب هم نباید بخوری. ببین لوبیاجان چی میگویند. هر یک ساعت تخلیه و مایعات هم لز ۴الی۵ساعت قبل نخ ...

ممنون اوکی

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز شک داری؟ ول کن دیگه. برو لباس آبی ها رو بخر. قبلا هم گفتم. دی جای معبریه اگه مشکوک بود نمیگفت ...

اره ساناز دیشب میگف ادهمی به خواهرم گفت پسر انومالی دختر شد

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
اره ساناز دیشب میگف ادهمی به خواهرم گفت پسر انومالی دختر شد

اگه بگن پسره صدرصده دختر یکم خطا داره،حالا تا آنومالی صبر کن اون دیگه صددرصده،ولی من مطمینم بچت پسره لی لی جون

2728
اعلا جان شما که بیبی تون مثبت شده دیگه چرا کیت میزنید و اقدام میرید؟؟؟؟

عزيزم من هنوز ببي مثبت نيست 🥴اشتباه نوشتم منظورم كيت بود سورييي

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
اگه بگن پسره صدرصده دختر یکم خطا داره،حالا تا آنومالی صبر کن اون دیگه صددرصده،ولی من مطمینم بچت پسره ...

فدات گلم.هرککی یه چی میگه ادم شک میکنه.دیگه باید تا انومالی بمونم دیگه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
سلام مامانی روشا خانم چطوری؟ترشحاتت قط شد؟؟ وای نمیدونم چرا اینقدر منتظرم ببینم شما بارداری یا نه؟ ...

سلام عزیزم 😂😂😂😂 چه حس خوبی داری، عاشقتممم 😆😆😆😆  

ترشحاتم ادامه داره هنوز. کم و زیاد میشه اما حداقل روزی یک بار میبینم. راستش احساس میکنم سینه هامم یه مقدار قابل توجهی سفت شده اما مطمئن نیستم به چه دلیل. توکل به خدا.... دیگه تا سه چهار روز دیگه مشخص میشه. ایشالا که این ماه هممممه نتیجه بگیرن، منم بگیرم. 😊

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ادرارت غلیظ بود کیت زدی؟ باید ۴-۵ ساعت قبل از کیت زدن مایعات مصرف نکنی و هر ۱ ساعت مثانه خالی کنی که ...

لوبیا جون نظرت چیه عزیزم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706