2737
2734
گلم‌باید متخصص هم اگه میری بگردی متخصص خوب پیدا کنی. شما تخمک گذاری داری، ولی سیکلت طولانی هست.  ...

لوبیا جان عزیزم سلام 

من سیکلام ۳۰تا ۳۲روزه بود ولی این ماه توپریودی کاچی خوردم و شکمم رو با روغن سیاهدونه چرب کردم سیکلم ۲۶ روزه شد.

چهار ماهه کیت میزنم ومعمولا چهار پنج روز مثبت میمونداز ۱۵سیکل تا۱۹.۲۰ سیکلم.من مطمئن شده بودم که کیتم حداقل سه چهار روز مثبت میمونه ولی درکمال ناباوری این ماه کیتم فقط ۱۳سیکل مثبت شد و به احتمال زیاد ۱۳ تخمکم ازاد شده چون دقیقا ۱۴ روز بعدش یعنی اخرشب ۲۶سیکلم پریود شدم.

بنظرت کاچی و روغن سیاهدونه باعث شده تخمکم راحت ازاد بشه و کیت سریع منفی بشه و زیاد مثبت نمونه؟

با این وضعیت من ماه اقدامم که ابان یا اذر هست از کجا بدونم کیتم چقدر قراره مثبت بمونه؟

امیرعلی جان شمام نظرمیدین 

اینم عکس کیتای این ماهم

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لخته‌ای و قهوه ای تیره مختص کسانیه ک رحم سرد دارن هست

اره منم شنیدم. ولی ببین من اول اش که لکه بینی دارم قهوه اییه. بعدش خونریزی ام شدید و قرمز گل گونه. اونقدر شدیده که با دو تا پد بازم نشتی دارم... ببخشید اینقدر واضح گفتم. بعدش دیگه لکه بینی تا روز پنجم اینا ی دفعه یه خوناب ازم میاد و دیگه تمااام. همیشه اینطوری بودم. ایندفعه اینطوری شد. البته ایندفعه هم سه روز خونریزی داشتم همون رنگ قرمز ولی بعدش دیگه لکه بینی و .‌‌‌..

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
وای اینش سخته!  من اون حموم رفتن رو نمیتونم از برنامه روزانم حذف کنم. حتما باید هر روز دوش بگی ...

خیلی بده. از شوهرم خجالت می‌کشم دیگه😂

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2728
اره معروفه ، ميگم شايد اصلا لازم نبوده حاش رو تغيير بده از همون جايي كه گذاشته ميشده دو طرف رو ببينه ...

برای من که تغییر میداد تا بتونه ببینه و نشونمم میداد این تخمدان راست و این فولیکول بعد اینم تخمدان چپ و...

خوی باید از زمانیکه کیت هاله میگیره بری اقدام

اخه میدونی ماه های قبل چهارپنج روز کااااامل پررنگ و مثبت میموند وباهاله اگه بخوام حساب کنم هفت هشت روز میشد.

این ماه اینجوری شد...اگه همینطوری بمونه خوبه میشه رو هاله هم حساب کرد و شروع به اقدام کرد.

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
خوی باید از زمانیکه کیت هاله میگیره بری اقدام

عزیزدلم پری که نیومده انشاالله؟؟

@امیرعلی99    چند روز از تخمک گذاریت میگذره؟

عزیزم اگه 12شب تخمکگذاری کرده باشم 12امشب میشه14روز 

همیشه قبل پریود ترشحات آبکی دارم که از امروزعصر شروع شده 

گاهی14روز وگاهی16روزبعد تخمکگذادی پریود میشم پس فعلا تا4شنبه باید صبر کنم 

اگه نیومد صبح5شنبه بیبی میزنم 

2738
از چندم پریود شروع کردین به خوردن تخم هویج؟

سه روز اول پری

سلام خانوما کسی اینجا قبل بارداری واکسن توام یا همون کزاز رو زده ؟؟؟

سلام من قراره سه ماه دیگه اقدام کنم و واکسن رو امروز زدم.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اره دقيقا جنگل جون درسته  چون من هميشه ميرم ميگم به درخواست شخصي اومدم حس ميكنم اونقدر كه بايد ...

چند وقته اقدامی عزیزم؟لوله هات چرا بسته بود؟از کجا متوجه شدی؟

چه روزی رفتی سونو که فولی نداشتی

من ماهای پیش روزه ۲۰رفتم نداشتم زیر ۱۰بود بعد تا۲۲بالغ شده ۲۳اینا ازاد شده

امید داشته باش

ارع برو دگتر ولی ورزش و بادکش هم‌بکن ایشالا که تاثیر مثبت بزاره

سلام . من امروز آزمایش بتا دادم و رفتم دکتر . بتام ۶۵۹۰ بود😍 ۲۰روز از تخمک گذاری گذشته

فقط فشارم بالا بود برام آسپرین داد . یکم نگرانم کرد 

هفته بعدم برم سونو 

ایشالله که همچی خوب باشه . دعا کنین برام🤲😍😢❤

2706