2752
2734
عزیزم 18روز بعد تخمکگذاری پری نیاد95درصدو احتمال قوی بارداری 

تا ۱۸روز خیلی مونده امروز تازه روز دوازده ام ی کوچولو زیر دلم سنگینه علائم دیگ هم ندارم پریودی قبلیم نوک سینه هام ی هفته مونده ب پریودی درد میکرد الان اصلا

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
من خیلی ضعیفم کم‌خون هم هستم اما میخام بچه‌دار شم خطری داره؟

اره حتما کم خونیتو درمان کن 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم 18روز بعد تخمکگذاری پری نیاد95درصدو احتمال قوی بارداری 

راستی من اون ماه ۲۰روز بعد تخمک گذاری پریود شدم ها

سلام لوبیا جان من امروز اول پریودیمه میخام لتروزول بخورم اما آمپول نزنم اشکال نداره به نظرت؟ پسر میخ ...

گلم از قبل بچه داری؟ اونا رو هم با محرک باردار شدی؟

یعنی تنبلی داری که داری محرک میخوری؟ 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731

[QUOTE=156727788]تا ۱۸روز خیلی مونده امروز تازه روز دوازده ام ی کوچولو زیر دلم سنگینه علائم دیگ هم ندارم پریودی قبلیم ...[/QUOTدیشب اشتباه گفتم ۱۳🙁

مشکلی که نداشتم تا الان .آی یو آی کردم دکتر برام لتروزول نوشت .نگرف و ماه بعد خواستم اقدام کنم کیت ا ...

بستگی داره سونو رو چه روزی انجام دادین.

چه روزی سونو داشتین؟ با سیکل چند روزه؟

اگه مشکلی نداشتین به هیچ وجه محرک نخورین. بزارین بدن کار خودش رو انجام بده. 

در ضما اگه بیشتر از ۳ ماه پشت سر هم محرک بخورین دیگه بدن به محرک هم جواب نمیده. 

پیش هر دکتری میرین براشون تعریف کنید که چند ماه محرک خوردین

گام ۸۸٪ اسپرم های همسرت شکل و سر و دم درستی ندارم. باید حتما دکتر دارو بده. و تغذیه شون رو درست کنن. بعد از سه ماه از مصرف دارو و ورزش و تغذیه ایشاللا خوب میشه

ببخشید استادتر شما راههی امن برای کاهش هورمونdheasi4دارید ؟؟؟؟؟  البته من سوالم درباره پلی کیس ...

گلم رفتم راجع به بهش خوندم. احیانا متفورمین، انسولین، ویتامین ای اینا استفاده نمیکنی؟ 

شما هورمونات بالا پایینه. ویتاگونس و رازیانه دو تاشون هورمونهای خانم ها رو خوب تنظیم میکنن. بهتره با یک طب سنتی هم مشورت کنی

از شب تموم شدن قرص ؟زود نیس؟من هرماه میخوردم فولیام تو روز دوازده ۲۴ بود،این ماه میخام آمپول نزنم نظ ...

گلم امیرعلی درست راهنماییتون کرده

گلم از قبل بچه داری؟ اونا رو هم با محرک باردار شدی؟ یعنی تنبلی داری که داری محرک میخوری؟ 

آرع دوتا دختر دارم عزیزم ،نه سر اونا هیچی نخوردم ،نمیدونم والا برای جنسیت آی یو آی کردم دکتر بهم قرص لتروزول داد اما نگرف دو ماه بعد بدون قرص کیت زدم خط دوم نمینداخت رفتم سونو ده تا پونزده تا فولی ۱۳ و پونزدع اینا داشتم ،حالا تو یه گروهی هستم برا بارداریه مدبر اونجا میگه که تنبلی داری نظر شما چیه؟من میگم شاید همون ماه بدد بوده فولیام

بستگی داره سونو رو چه روزی انجام دادین. چه روزی سونو داشتین؟ با سیکل چند روزه؟ اگه مشکلی نداشت ...

روز پونزده بود اون ماه که قرص نخوردم رفتم سونو فولیام خوب نبودن ،دوره هام معمولا ۲۸ روزس

آرع دوتا دختر دارم عزیزم ،نه سر اونا هیچی نخوردم ،نمیدونم والا برای جنسیت آی یو آی کردم دکتر بهم قرص ...

دختراتون چند ساله هستن؟ 

قبل از قرص هر ماه به موقع پریود میشدین؟

این آمپولو بهم میگی لوبیا جان بزنم یا نزنم؟بعد مدیر همون گروه که گفتم بهم میگه همراه لتروزول متفورمی ...

گلم به حرف هر کسی باور نکنین. مطمئن باشین که بدن کار خودش رو بدرستی وقتی انجام میده نباید دستکاریش کرد. شما که بدون دارو دو بار باردار شدین احتمال ۹۰٪ به دارو نیاز نداری. دارو نه تنها کمکی نمیکنه بلکه ممکنه کارکرد طبیعی بدن رو به هم بریزه.

متفورمین من اصلا توصیه نمیکنم. چون قند خون رو پایین میاره و پایین بودن قند خون به نفع دختره

2706