2733
2734
من نرقتم ولی باید برم.بعدا برا واکسن نی نی هامون هم لازمه بریم

لی لی جون خوبی؟میشه بگی الان چه قرصایی میخوری

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لی لی جون خوبی؟میشه بگی الان چه قرصایی میخوری

سلام عزیزم بهت تبریک میگم خداروشکر بابت سلامتی وگل پسر بودن نی نی ❤🥰

خیلی شیرینه این حس انشاءالله قسمت همه ی بچه ها❤🤲🏻

چند هفته بودی دختر طلا جون رفتی ان تی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
سلام عزیزم بهت تبریک میگم خداروشکر بابت سلامتی وگل پسر بودن نی نی ❤🥰 خیلی شیرینه این حس انشاءالله ...

سلام گلم خیلی ممنون،انشالله قسمت خودت.

تا دوهفته دیگه باید صبرکنم واسه جنسیت هنوز معلوم نبود.🥰

آره واقعا این حس قشنگ انشاالله واسه تمام منتظرا وبچه های اینجا❤🌺

۱۲هفته دو روز رفتم ان تی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
عزیزم برا کیفیت تخمک

توکا جان دکتر به من یدوفولیک داده اگه اینوفولیک بخورم تداخل نمیکنه؟

سنم بالاست پی سی او هم هستم ولی دکتر فقط یدوفولیک داد بهم. نه محرک داد نه اوابوست نه اینوفولیک...

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
ممنون عزیزدلم انشاا...بعدازچهارسالونیم میخام‌لقدام‌کنم خداکنه اذیت نشم 😢

بچه اولتونه؟

من برای بچه دوم بعد 8 سال می خوام اقدام کنم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
سلام عزیزم 800میگ اینم آره عزیزم بزار آدرس اینستاگرامشو بدم بگو برات عکسشو بفرسته داروخونه معتبری هس ...

ممنونم اگه برام بفرستی متشکرم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
ممنون عزیزدلم انشاا...بعدازچهارسالونیم میخام‌لقدام‌کنم خداکنه اذیت نشم 😢

اولین اقدامی؟

اگه میخای اذیت نشی همه چیو چک کن،خودت شوهرت مشکلی نباشه بعدم تغذیه واقدام،انشالله جواب میگیری

توکا جان دکتر به من یدوفولیک داده اگه اینوفولیک بخورم تداخل نمیکنه؟ سنم بالاست پی سی او هم هستم ولی ...

عزیزم هر دوش اسید فولیک داره بنظر من اینو فولیک بخور بهتره.یا میتونی از پریودی تا تخمک گ اینو فولیک بخوری بعداز تخمک گ یدوفولیک بخوری

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706