2752
2734
الهی شکر الحمدالله  مبارک باشه عزیزم ان شاءالله بارداری خوب و راحتی رو سپری کنی🌹🌹

واقعا خداروشکر

مرسی عزیزم ایشالا قسمت خودت🤰

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

وای عزیزدلم خداروشکررررر ان شاءالله سالم وسلامت بغلش کنی گلم،خیلی برات خوشحال شدم واقعا،یعنی با صلوات فقط به نیت شما اومدم سایت بینم چیشد

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوف دارم از ذوق گریه میکنم خیلی روزای سختی رو گذروندم اصن باورم نمیشه دوباره بیبی من مثبت شد دعا کن ...

مبارکه عزیز من ب سلامتی بچه اولته؟ اقدامات چ جوری بود؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
سلام سلام دیدی گفتم سالم و پسره 🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊 لی لی خانم شیرینی من یه ماج گنده رو شکمت هست که ب ...

عززززززریزم.خیلی اذیتت کردم تو اون روزا.مرسی بابت دلگرمی های همیشگیت.

باسه میگم 😍😘😘

پدر شوهرمو دراوردم من رون ماه میگفت بخدا دیگه ندارم هیچی میگفتم یه قطره هم مهمه بیا ببینم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
@لوبیا 99 @امیرعلی99

گلم بهتره ۱۰الی ۱۴روز بعد از تخمک گذاری بزنی حالا اگ‌مث من عجولی ۱۰روز رو بزن 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

تبریک عزیز دل خیالت راحت شد ایشالله بقیه هفته های بارداری ت رو بخوبی سپری کنی و تیکرت هم عوض کن لطفا 

Believe your self ❤🙏
ای جانم مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدمممم

مرسی گلم.ایشالا قسمت خودت.🌹🌹🌹🌹

تبریک عزیز دل خیالت راحت شد ایشالله بقیه هفته های بارداری ت رو بخوبی سپری کنی و تیکرت هم عوض کن لطفا ...

سلام نگار جونم.فدات شم مرسی.اره همه چیو نرمال زده خداروشکر.ایشالا قسمت خودت.برات از خدا همون لحظه ای که اشک شوق ریختم از صدای قلبش و میخواااااام

2706