2752
2734
گلم‌باید متخصص هم اگه میری بگردی متخصص خوب پیدا کنی. شما تخمک گذاری داری، ولی سیکلت طولانی هست.  ...

ايني كه قبلا ميرفتم پيشش فوق تخصص بود تو شهرمون حرف اول رو ميزنه تو زمينه نازايي 

حالا بعد پريوديم ميرم پيشش بيينم چي ميگه 

من تنبليم شديده لوبيا حون تمام علائم پي سي ا رو دارم از موي زائد بگير تا جوش صورت و شوره سر ...چندين ساله اين مشكل رو دارم اين ٣ ماهه اخير شديدتر شده 

بنظرم همتون ار تخم هویج اشتباه استفاده کردید..من تخم هویج رو روز سوم یا چهارم پریود میخوردم تا اخرین ...

خب منکه کل پریودم سه روزه کی مصرف کنم ؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بده. از شوهرم خجالت می‌کشم دیگه😂

ماه قبل روزای اخر پری من دیگه کنار شوهرم نمینشستم 🙈

فاصله مو باهاش حفظ میکردم 😂😂 یادم میاد خندم میگیره، 

اون چند روز کلا باید همه چیو تعطیل کرد نشست تو خونه فقط 

2731
عزیزم اگه 12شب تخمکگذاری کرده باشم 12امشب میشه14روز  همیشه قبل پریود ترشحات آبکی دارم که از ام ...

انشاالله که نمیاد ودو روز دیگه بی بی خوشرنگت رو میذاری برامون😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
برای من که تغییر میداد تا بتونه ببینه و نشونمم میداد این تخمدان راست و این فولیکول بعد اینم تخمدان چ ...

عه!!! پس اين چرا اينطوري بود! فكر كنم اصلا حوصله نداشت يا شايدم ديده درخواست شخصيه دقت نكرده! نميدونم والا 

ديگه هرچي بشه راضي ام به رضاي خدا اخرشب بازم كيت ميزنم 

من اصلا حس بد به تخم هويج دارم ديگه هيچ مدلش رو نميخورم! 

اره سمی هست باید کلی با آب سرد اول بشوری بعدشم که بوی خیلی افتضاحی میده من واسه اینکه بتونم بخورم با نبات دم میکردم بعد بینیمو میگرفتم که بوشو احساس نکنم 

بنظرم شما تخم هویج مصرف نکن..برای گرم کردن رحم میخوای استفاده کنی یا فعال بودن تخمدان؟

راستش زیاد نمیدونم برا چی مصرف کردم🤣🤣

خواستم مثلا فولیم برا سه ماه دیگه خوب بشه 😔

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اره سمی هست باید کلی با آب سرد اول بشوری بعدشم که بوی خیلی افتضاحی میده من واسه اینکه بتونم بخورم با ...

تازه من اصلا یادم رفت بشورمش حتی،معجزه شده که زنده موندم

چند وقته اقدامی عزیزم؟لوله هات چرا بسته بود؟از کجا متوجه شدی؟ چه روزی رفتی سونو که فولی نداشتی ...

من يك سال و نيم تقريبا تو اقدامم ولي هرماهش اقدام نكردم

بعد چند ماه ديد باردار نميشم دكترم عكس رنگي نوشت گفت لىله  راست كامل بسته هست و چپ نيمه بيته انقدر روزاي بدي بود به عمل فكر ميكردم تا اين دكتر جديده گفت بازم عكس رو با بي هوشي تهران تكرار كن كه كردم باز شد خداروشكر

من روز ١٣ ١٤ ١٥ ١٦ ازاز ميكردى همييشه! ولي اين ماه روز ١١ رفتم خبري نبود ماه پيش هم روز ١٤ رفتم بازم خبري نبود 

اره ممكن تا ٢٠ ٢١ رشد كنه و ازاد بشه ولي خب به همون اندازه ضخامت هم رشد ميكنه و ديگه مناسب لانه گزيني نيست! 

راستش زیاد نمیدونم برا چی مصرف کردم🤣🤣 خواستم مثلا فولیم برا سه ماه دیگه خوب بشه 😔

من خواهرم تنبلی داشت دوماه یکبار پریود میشد ضخامت اندومترش مشکل داشت همیشه بهش میگفتم رازیانه بخور کوتاهی میکرد تا اینکه خودم براش دم میکردم ..شاید فقط ۲۰استکان خورده بود که خوب شد الان هرماه پریود میشه 

من خواهرم تنبلی داشت دوماه یکبار پریود میشد ضخامت اندومترش مشکل داشت همیشه بهش میگفتم رازیانه بخور ک ...

پریودم منظم بود و تنبلی هم نداشتم همینجوری مصرف کردم

2706