2752
2734
عنوان

ازبین این دوتامردکدوموانتخاب میکنید؟ ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه ثابت کرده موردهاایی ک مثل مورد اولی شما بودن بیشتر از همه خیانتکارن اما درهرصورت دومی انتخابم ...

😂نه این واقعاهزاران بارامتحانشوپس داده. الان شماازدواج کردی؟ 

❤️
2731
منم یه آقای دکتر میشناسم که آشغالای خونه میگرده ببینه زنش چی انداخته دور

وای چ بد😑فک کن مثلا بهت پول بده بری خریدبعد وقتی برگشتی بیای حساب پس بدی دونه دونه حساب کنی ببینی پولارو چیکارکردی☹️

❤️

نه گلم ازدواج نکردم

ولی همش دنبال یه کیس پولدار بودم و حاضر بود خیلی ببخشید  ع ن باشه اما پولدار باشه

در صوورتی ک زندگی روی دیگشو نشون داد و الان میگم خدایا فقط یه آدم درست جلو روم قرار بده 

نه گلم ازدواج نکردم ولی همش دنبال یه کیس پولدار بودم و حاضر بود خیلی ببخشید  ع ن باشه اما پولد ...

آره واقعا اخلاق خیلی مهمه.اگ پول داشته باشه حتی اگ خسیس نباشه و پولاشو خرج کنی ولی وقتی خون ب جیگرت کنه خیانت کنه کتک بزنه ب چ دردی میخوره. ایشالایه آدم صالح توراهت قراربگیره

❤️

اون دومی به خاطر خساستش خیانت نمیکنه چون باید برای زنا پول خرج کنه که باهاش باشن😤😤

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
آره واقعا اخلاق خیلی مهمه.اگ پول داشته باشه حتی اگ خسیس نباشه و پولاشو خرج کنی ولی وقتی خون ب جیگرت ...

اره عزیزم دقیقا موافقم تازه به این نتیجه رسیدم

انشالله شمام بهترین تصمیمو بهترین انتخابو داشته باشی 

2706