2737
2739

دخترم شش سالشه میخام زبان یادش بدم ولی نمیدونم از کجا وچه جوری و باچه وسایلی ؟

از ماست که بر ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم ار ۳ یا چهارم ابتدایی بفرستید کلاس زبان ک اصولی یاد بگیرن

تو خانواده ما تو سن کمتر بچه ها بازدهی خوبی نداشتن!

با الفبای خودمون ک تو مدرسه یادشون میدادن قاطی میکردن و دچار اشکال میشدن 

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2738

فلش کارت...من با اونا یاد میدم و با شعر واسش میخونم بعدا ازشون میخوام یه داستان بگن که توش کلمه مورد نظرمو داشته باشه...و میخوام کاردستیشو درست کنه

مثلا وقتی بهشون کلمه fish یاد میدم ازش میخوام یه داستان بگه و توش ازین کلمه استفاده کنه...و میخوام کاردستی یه ماهی درست کنه و حین درست کردن هی ازش میپرسم چی درست میکنی؟؟ و اون میگه fish

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
فلش کارت...من با اونا یاد میدم و با شعر واسش میخونم بعدا ازشون میخوام یه داستان بگن که توش کلمه مورد ...

تو ذهنش میمونه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

من خودم به خواهرم درس ميدم.اينجوري كه مثلا ميگم شير ميشه ميلك.بعد ميگم سيستر ميلك ميخوري؟همينجوري كلمه رو تكرار ميكنم تو جملات متفاوت

الان ٤٨ تا كلمه يادگرفته همينجوري...

البته وسطاش خسته شد كلمه جديد نميزاشت يادش بدم جيغ ميكشيد تاميگفتم يه مدت متوقفش كردم

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
من خودم به خواهرم درس ميدم.اينجوري كه مثلا ميگم شير ميشه ميلك.بعد ميگم سيستر ميلك ميخوري؟همينجوري كل ...

اره دقیقا

2706