2733
2734

همیشه سر موضوع های کوچیک بحث داشتیم شوهرم اصلا من نظر میدادم مبشد دعوا مثلا میگفتم خونه خالت نمیام مبشد دعوا با فلان پولوبرا فلان چیز  خرج نکن میشد دعوا کلا دوست تداشت من حرف بزنم همش میخواست هیچ دخالتی تو کاراش نکنم الان که کارمون کشیده به طلاق با یه بچه توراهی میگم کاش اصلا باهاش حرف نمیزدم لج نمیکردم ......خیلی پشیمونم اونم فقط میگه طلاق ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن بابا حالا لج كرده دلخوره   كجا طلاقت ميده نترس 

رو خودت كار كن  خودت داري زندگي رو تلخ ميكني واسه دوتايتون

من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است
2740

تو هم کوتاه نیا ضعف نشون نده میگن زندگی مشترک مطمینا تو هم خیلی کارا دوست داشتی بکنی نکردی به خاطر اون

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بنظرم اگر اشتباه باشه خودش برمیگرده تو چیزی نگی بهتره

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

با مهریت تهدیدش کن

بگو اگ بخوای طلاقم بدی باید مهریمو تا قرون اخر بدی بچتم ماله خودت

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
بخدا منم دوست داشتم باهم فکری کنیم ولی اون دوست نداشت با خانوادش به من همیشه ترجیع میداد منم حسودی م ...

شوهرمنم بچه ننه بود 

دقیقا روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا شکرت❤️