2733
2734
عنوان

دخترای خوشگل

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 46 پست
معمولا ماها فکر میکنیم بدون ارایشن ولی در واقع خیلی ارایش کردن ولی طبیعی مثل اون دختره تو فیلم و مثل ...

دقیقا 

منم یه نفرو می شناسم فقط ریمل می زنه 

و رژ کالباسی چنان ناز میشه فقط نگاش کنی 

پاک که میکنه ...

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
درسته گلم ولی خب زیبایی از اونجایی که سلیقه ایی من عاشق چشم درشت و کشیده ام والبته رنگی😍یعنی از خود ...

اره دقیقا،سلیقه ای،مثلا تو اینطوری دوست داری ولی خیلیا رنگ مشکی واسه چشم دوست دارن،از نظر من که چشم باید درشت باشه وگرنه رنگ رو با ی لنز میشه عوض کرد

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عاشق صورت زاویه دارم

من فرم صورتم بیضی ولی دوست داشتم چونه و فکم برجسته بود ژل هم که الان خیلی گرون شده

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2731
اره دقیقا،سلیقه ای،مثلا تو اینطوری دوست داری ولی خیلیا رنگ مشکی واسه چشم دوست دارن،از نظر من که چشم ...

اخه یه نفر که خوشگله به چشم همه با هر سلیقه ای میاد

خب من با ارایشم معمولیم

عزیزم ارایش کردن قلق می خواد 

طرف انگار با مشت بینیشو پهن کردی 

کانتور که می کنه انگار سه تا عمل واسه بینی عروسکی انجام داده!

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2740
کاش میشد کنار بیام 

خب منم از یکی تو اینستا خیلی خوشم اومده ولی خب کاری نمیشه کرد دیگه هم قدش بلنده هم چشماش درشتو رنگیه یعنی رسما نابود شدم😂

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
اخه یه نفر که خوشگله به چشم همه با هر سلیقه ای میاد

ن ربطی نداره،الان مثلا ممکنه من در نظر یکی خیلی خوشگل باشم ولی یکی دیگه ازم خوشش نیاد،این کاملا سایقه‌ای

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
غیر طبیعیم میکنه

نه منظورم خودم بودم اره خب طبیعی که خیلی عالیه ولی من اگه پول داشتم صد در صد زاویه میزدم

واقعا چطوری اینقدر تغییر میکنن؟؟؟ 

مژه هاش خیلی بلند مانند می شه بعد چشاشو انگار یه جورایی خمار نشون می ده 

لبشم یه کاری می کنه فرم میگیره و خیلی قشنگ می شه 

از اومورم چون ارایش زیادی نکرده و همین دوقلم قیافه سادش کلی به دل میشینه

مژه هاش خیلی بلند مانند می شه بعد چشاشو انگار یه جورایی خمار نشون می ده  لبشم یه کاری می کنه ف ...

اخه دوست من کلا لب و‌چشم خاصی نداره ابروهاش قشنگه فقط مژه هاشم کوتاهه ولی پره ولی یکم‌ریمل میزنه و رژ کلیییی عوض شده واقعا قشنگ‌میشه اگ خط چسم بکشه ک‌کلا خوب میشه خوشبحالش 😞 کاشکی منم اینقدر با ی رژ تغییر میکردم

اخه دوست من کلا لب و‌چشم خاصی نداره ابروهاش قشنگه فقط مژه هاشم کوتاهه ولی پره ولی یکم‌ریمل میزنه و ر ...

کسایی که از اول زیاد ارایش نکردن خب وقتی رژ بزنن کلی تغییر می کنن انگاری