2737
2734
عنوان

میدونستین سریال اقا زاده واقعیت داشته؟ همه چیز حتی اسم هاشون؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3984 بازدید | 74 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای بچه ها اون دوست مانلی دیدید دوس دختر پدره نیما بوده🤣🤣

واااایی من اصلا این تیکه رو دیدم اول شوکه شدم بعد خندَم گرفت😆بابائه از پیرش پدرسوخته تره...واقعا پدرِ حامد راست گفت اگه ببینم بچم داره اینکارا میکنه اول میبینم خودمو تو آینه میبینم و کجا رو اشتباه کردم 

چجوری فیلمی که مال سپاهه رقبت میکنین ببینین؟

عزیزم

مثلا فیلم فروشنده حامیش  شاهزاده ی قطری بوده!

بعد تازه همه ازش به عنوان فیلم فاخر و اینا یاد میکنن😅

من سپاه که سردار سلیمانی توش داره رو ترجیح میدم😊

2740
بچه ها یکی اگه می‌تونه کامل موضوعشون برام توضیح میده که اگه خوشم اومد بقیشو ببینم 

من برات توضیح میدم...راضیه یه دختریه که پدرمادرش از دست داده و با مادربزرگش توی شهرستان زندگی میکنه سرِ یه اتفاقی با تینا آشنا میشه و تینا هم اونو به مهمونی نیما بحری میبره...حالا نیما بحری کیه!پسرِ یکی از مسئولین دولتی با کلی مالوثروت

راضیه م یه دخترِ جاه طلب و بلندپروازه و نیما این مسئله رو میفهمه و با حرفای شیرین خامش که بیاد تهران پیشش کار کنه دختره م میره نیما هم سروضعش به کل عوض میکنه براش خونه میگیره کلی امکانات فراهم میکنه براش دختره م عاشقِ نیما میشه ولی نیما از اینکاراش یه مقصودِ دیگه داره در واقع راضیه رو میخواد که بعنوان طعمه جنسی بفرسته پیش مسئولین و مقامات که باهاشون باشه و فیلمومدرک جمع کنه و اینطوری دهن اونا رو ببنده کاراشو پیش ببره یا اگه با کسی دشمنه اونو از سرِ راه برداره...از اونور حامدِ تهرانی یه پلیس امنیتیه که دنبالِ اینه خلافای نیما رو ثابت کنه نیما هم این راضیه رو با نقشه میفرسته جلو که با حامد ازدواج کنه و بعد به طریقی آبروریزی راه بندازن و خلاصه حامد و خانوادشو بزنن زمین...ولی راضیه عاشق حامد میشه

چجوری فیلمی که مال سپاهه رقبت میکنین ببینین؟

اتفاقا چون حامیش موسسه اوج هست تونستن انقدر راحت همه چیز رو نشون بودن وگرنه کلی اب بسته بودن بهش.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
ن عزیزم !  الکس اون کچلس ک تو سریال دلم هست اسمش یادم نی

اره آخرش دیدم رفت پیش اون کچله، فهمیدم مهدی کوشکیه

آخه دیدم اون وسطا به کامبیز دیرباز گفت شهروز گفتم لابد اینه

چون در واقعیت اسم الکس شهروز سخنوری بوده

دیگه همون موقع پست گذاشتم نموندم تا آخر قسمت

2706