2733
2739

لیفت مژه کردم مژه هام چسبیده به پلکم

چیکار کنم صاف بشن

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تاپیک خواهرشوهر فضول بود الان همه میومدن🥴

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2731

یعنی تا حالا کسی لیفت مژه نکرده

ای بابا

چرا کسی نیست

2740

Chashtalaجان چراتریکیدتاپیکت؟؟؟

چی شد؟

چه کردی گلم؟

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
اگه کسی تجربه ای داره،کمکم کنه😔

سلام عزیزم خوبی اون تاپیکت در مورد مزاحم تلفنی تا نصفه خوندم ترکید. همش تو فکرت بودم اسی. خیلی ناراحت شدم. چی شد اخرش فهمیدین کی بود؟ شوهرت چیکار کرد؟ 

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.

عه الان این صفحه رو خوندم همه در مورد مزاحمه سوال پرسیدن. اسی ملتی رو نگران کردی ج بده  

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.