2733
2739
عنوان

سوال تخصصی فقط متاهل میتونن کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 89 پست

چه ربطی داره

نامزد قبلیم بور بود به شدت گرم بود

عشقمم بوره باز خیلی گرمه

اصلا ربطی به رنگ ندارع که😕

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
دوست پسرم بور بود ولی خیلی خیلی گرم بود نابود

اخه تو دوران مجردی اکثرا اینجورین میخام ببینم بعدچن سال از ازدواج هنوزم گرم میمونن...

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی تخصصی هست من با برداشتن یک عدد موز تاپیک رو ترک میکنم🍭

😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏یکیم برامن بردار بریم

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2731
خیلی تخصصیه.

تجربه دارا ازپس سوالم برمیان😅

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
اخه تو دوران مجردی اکثرا اینجورین میخام ببینم بعدچن سال از ازدواج هنوزم گرم میمونن...

کسی که گرمه گرم ربطی به ازدواج نداره...در کل چند سال بعد ازدواج همه سرد تد میشن خانوم و اقا و سفید و سبزه نداره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏یکیم برامن بردار بریم

باش بریم🍭😅

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
بپرس ازش 

چطوری میشه پرسید 

وا خب مشاور برید در این مورد خودتون صحبت کنید

هنوز تو مراحل اولیه م میخاستم ببینم اگر همچین چیزی هست تحقیقم نکنم ردش کنم بره

بدم میاد مردایی که مث ماست میمونن

2706