2733
2734

سه شنبه صیغه ی طلاق رو خوندیم من حق طلاق داشتم شوهرم اصلا نفهمید که درخواست دادم و طلاق گرفتم دیروز عصر وقتی فهمید به گفته ی خودش داغون شد از همون شب تا الان نزدیک ۱۰۰۰تا پیام داده که پشیمونه و یه فرصت دوباره میخواد پیش خانوادمم رفته ولی اونا جاضر نشدن باهاش حرف بزنن 

دلیل جداییمون این بود که مرتب خیانت میکرد و بی نهایت سرد و بی احساس بود ازش دفعه ی قبل که خیانت کرد حق طلاق گرفتم و به شرط اینکه اصلاح بشه برگشتم خداییش دیگه ندیدم‌خیانت بکنه اما همچنان بی احساس و بداخلاق بود اصلا رفتارت عوض نشد منم جدا شدم 

یه چیزی‌میگم نریزین سرم ولی منم در مقابل حرفاش شل شدم..‌ 

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه درست میشه برگرد

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

یه مدت برگرد شاید خوب شده

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

خب دیگه شل شدی.....دیگه پس بی فایده اس بگم بهت ک این مرد همون مردی هستش ک حس کردی باید ازش جدا بشی و احساسی ک میخواستیو بهت نمیداده....

با التماس چیزی درست نمیشه!!!!ادما تغییر نمیکنن یادت باشه،،،برگردی همون ادمه

اینجا تحت هیچ شرایطی نظر نپرس ادم عاقل اینجا مجنون میشه با مشاور مشورت کن  

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706