2737
2739
عنوان

چطووور جواب دندانپزشک بی شخصیت رو بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2308 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۴۴سالشه  من ۳۱🙈 مدرکشو امریکا گرفته ! مهمان تلویزیون بوده ازش بیزارم

فک کردم جون‌تر .... میدونی اینجوری ک کرد اخم کن باهاش رسمی حرف بزن و حرف زدنو باهاش ب حداقل برسون خودش متوجه میشه رعایت میکنه

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
حالا دندونپزشکی که من‌میرم‌پیشش هی سوال میپرسه میگم اخه من با این دهن باز که داری توش دندون درست میک ...

ی بارم بهم گفت چرا سوال میپرسی اینقدر😆

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
2740
وا چ چیزا ،فقط دندونپزشک تریاکی کم مونده بود ببینیم 😅 حالا خوبه نمیکشه میخوره

چه فرقی داره مهم اینه ک معتاده خیلی هم بو میده جلو مریضاش نمیخوره ولی من میفهمم ک میخوره چون وقت استراحتش لیوانشو برمیداره میره طبقه بالا وقتی هم میاد بو میده 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
چه فرقی داره مهم اینه ک معتاده خیلی هم بو میده جلو مریضاش نمیخوره ولی من میفهمم ک میخوره چون وقت است ...

فرقی نداره ولی بالاخره از کشیدن ش بهتره ...چی بگم والا ... اگه انقد ک میگی مطمئنی ...