2733
2734
وای واقعا در این حد وطن فروش شدین؟ اشغال ایرانی چیه؟  واقعا متاسفم... باوجود شماها ست که تولید ...

دقیقا سی چهل سال پیش که ال جی و سامسونگ نبود مادربزرگاو مادرامون که نداشتن باجنسای ایرانی سرکردن اگه بدبود این همه مدت ازش استفاده نمیکردن مادربزرگ من که دوتادیگه یخچال جدید خریدولی قدیمیشو هنوزم داره وخیلی خوب کارمیکنن اصلادلش نمیاد بذاره کنارچون واقعاخوبه مادرمم حتی یه ایرانی داره یه خارجی هردوشون خوب بودن 

گلم انشالله حل میشه همه چی توکلت ب خدا باشه ازخدا فقط طلب کن همین

شب روز نمازمیخونیم دعامیکنیم ولی الان چندوقته کارنیست حتی شوهرتوقرص داروهای خودش مونده اینطرف منومیبینه باردارم بیکارشده خیلی بهش فشارمیاد بعضی وقتا ازشدت درد سرش میکوبه به دردیوار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم ، بنده با افتخار اعلام میکنم وطن فروشم ، پولی رو که شوهرم از صبح تا شب سگ دو میزنه بدست بی ...

خدایا چه روزگاری شده وطن فروشی هم شده افتخار... 

جالبه بدونید که کره و ژاپن که هنوز تو تولید پیشرفتی نکرده بودن با حمایت مردمشون از تولید داخلی به این پیشرفت ها رسیدن.... میتونید برید بخونید... من هم تو خونم نصف جنس ایرانی دارم نصف خارجی... ولی حداقل به تولیدی که هموطن هام ساختن افتخار میکنم... چون حداقل من هم تونستم ذره ای تو تولید ملی شریک باشم و نذارم کارگر بینوا بیکار بشه... 

تحقیر کشورت افتخار نیست... درواقع خودت رو تحقیر کردی. 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2731
نماز شب و نماز امام زمان بخون چله یس و حدیث کسا بخون من کارم همینه  همسر من سختی زیاد کشیده ...

دقیقا شوهرم اینطوربود اون مادرش فوت شده یبرادرکوچکترداره باباش زن داره خیلی اذیت شده 

دقیقا سی چهل سال پیش که ال جی و سامسونگ نبود مادربزرگاو مادرامون که نداشتن باجنسای ایرانی سرکردن اگه ...

سي چهل سال پيش كه عزيزم دزدي و خيانت نبود جنس ايراني را با قطعات اصلي با كيفيت ميساختن نه مثل الان كه 😁 مثلا يخچال ارج ايراني بود بعد چهل سال هنوز كار ميكنه چرااا چون قطعاتش اصلي بود

دقیقا شوهرم اینطوربود اون مادرش فوت شده یبرادرکوچکترداره باباش زن داره خیلی اذیت شده 

فقط ب خدا متوسل شد و اونایی ک گفتم انجام بده و نا امید نشوووووو

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
دقیقا سی چهل سال پیش که ال جی و سامسونگ نبود مادربزرگاو مادرامون که نداشتن باجنسای ایرانی سرکردن اگه ...

بخدا من خودمم لباس شویی و جاروبرقی وچنتا وسیله برقی دیگم رو ایرانی برداشتم... راضی هستم و انشالله که به خاطر نیت خوبم وسایل هام خوب می‌مونن.... 

مامان من هم لباس شویی ایرانی داشته و از جهیزیه تا الان سالم مونده خداشاهده... ینی 20 ساله سالم مونده.... 

من هم تا جایی که بتونم حمایت میکنم تا کمک کنم به چرخ تولید. خدا شمارم نگه داره که انقد به تولید کشورتون اهمیت میدین

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2738
شب روز نمازمیخونیم دعامیکنیم ولی الان چندوقته کارنیست حتی شوهرتوقرص داروهای خودش مونده اینطرف منومیب ...

واییی عزیزم خدا کمکتون کنه.. 😔

سي چهل سال پيش كه عزيزم دزدي و خيانت نبود جنس ايراني را با قطعات اصلي با كيفيت ميساختن نه مثل ا ...

الانم اگه حمایت کنیم همه ی قطعات رو میتونیم تولید کنیم.... اگه با خرید از کلای ایرانی حمایت بشن مطمئن باشید از کره و ژاپن هم برتر میشیم

۱۴نفرست واسه من منم ارزون گرفتم ولی چندروزپیش قیمت کردم گفتن۱۳۹۰۰ 

نه بابااااا.. شما چند ماه قبل و چند خریدی؟ 

بخدا من خودمم لباس شویی و جاروبرقی وچنتا وسیله برقی دیگم رو ایرانی برداشتم... راضی هستم و انشالله که ...

مرسی عزیزم منم یخچالمو ایرانی خریدم خیلیامیگفتن جنسش اشغاله نخرو فلان ولی بااینکه ازنظرایی که شنیده بودم میترسیدم بخرم ولی خریدم و خداروشکرخیلی خوب وجادار بود  حتی نسبت به قیمتش هرکیم میبینه قیافشوفک میکنه خارجیه بقیه وسیله هامم دوو هستن ابمیوه گیریم کنوود بود همه میگفتن عالیه خارجیه بخرولی اصلاراضی نیستم یه اب هویج رو جوری درمیاره که نصف خونه رنگ هویج میشه واسه مادرشوهرم پارس خزر هستش ولی هم جنسش محکم تره هم کیفیتش حتی پارچ همزن من پلاستیک فشرده بود واسه اونا شیشه ای بود شوهرم بیشترازاون استفاده میکنه و همیشه میگه اینم خارجی هستش که میگفتیا

2706