2737
2734
عنوان

میشه بشه بغیر از پسر و دختر چیز دیگری زائید😃

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 43 پست
خدایی این سوال چه طوری به ذهنت رسید  بیکاری هم بد دردیه

لعنتی😶

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°

مصلا دایناسور بزایی

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع تاپیک ندونسم😄

عاشق ذهن فعالت شدم😂

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»
2728

ولی برا جواب فضولایی ک میپرسن بچت چیه تو حاملگی خوبه ...یا دختر یا پسر

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
میشه پری دریایی زایید  به شرطی که با یه پری دریایی ازدواج کنی

پری دریایی که زنه

نکنه پری دریایی مرد هم داریم

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°
ترنس

ترنس که جنسیتش مشخصه...روحی مشکل دارن

اونا دو جنسه ن که نصف زن نصف مردن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2740
پری دریایی که زنه نکنه پری دریایی مرد هم داریم

یا خداااا

مگه ندیدی؟

پس پری دریایی های زن با گرده افشانی به دنیا اومدن؟؟؟

هیچکی منو دوست نداره منم هیچکی رو دوست ندارم، این به اون در    
موقع تاپیک ندونسم😄

تو محل ما هست پسره موها لند ارایش تیپ ناجور دخترونه 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 

ترنس بودن بچه اصلا چیز خوبی نیست چون مثلا از لحاظ جنسی و هورمونی به جنس دیگه نزدیکن و بابت تغییر جنسیت بدن. 

یه خانومی ترنس بود و از لحاظ هیکلی شبیه پسرا بود و حتی پرمو هم بودش کلا هورمون تستوسترون توش زیاد بود یا صداش کلفت بود و میگفت دوران دبیرستان و دانشگاه اینقدر مسخره اش میکردن که مجبور درس رو کنار بذاره 

بعد هم با هزارجور بدبختی میخواست پول جور کنه واسه عمل. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊