2733
2734
کدوم سه نفر؟؟ 

همونایی ک تو اغتشاشای پارسال آبان بانکو آتیش زده بودن میخواستن اعدامشون کنن همه کمپین اعدام نکنید زدن گفتم اینم همونه شاید🤔

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همونایی ک تو اغتشاشای پارسال آبان بانکو آتیش زده بودن میخواستن اعدامشون کنن همه کمپین اعدام نکنید زد ...

اونا تو رشت بودن؟

اشاره کرده به رشت گفتم شاید ماجرای جدیدی پیش اومده

خدایا شکرت 🙃
2731

یعنی چی میتونه باشه؟🤔

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
انگار کسی نمیدونه خودم صبح دیدم از خواهرم وشوهرم پرسیدم ندونستن گفتم اینجا شاید کسی بدونه خیلی فصولم ...

خیلی چیزا را بهتره ندونی😬

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره

شاید واسه اتفاقایه اخیره که باعث مردن ایرانیا شد سیل زلزله هواپیما 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
شاید واسه اتفاقایه اخیره که باعث مردن ایرانیا شد سیل زلزله هواپیما  

اگر واسه اینا باشه یه خورده دیر عمل نکردن؟؟؟☺☺

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
اونا تو رشت بودن؟ اشاره کرده به رشت گفتم شاید ماجرای جدیدی پیش اومده

نمدونم🤨🧐🤔

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2706