2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام sonia جون من هم پرولاکتینم 48 بود و رنج نر مالش 12-28 بود دکتر 2 دوره بهم داستینکس داد یعنی 4 قرص خوردم و بعد از اون که از دادم 18 شده بود من پری هام نا منظم بود الان 3 ماهه باردام عزیزم استرس نداشته باش اگه از سینه ات ترشح نمیاد با همین داستینکس توی رنج میاد پرولاکتین شما خیلی هم بالا نیست زود به رنج عادی بر می گرده و اگه مشکل دیگه ای نداشته باشی به امید خدا زود باردار میشی.
CafeMom Tickers
سلام گلستان جونم...ممنونم از جواب امیدوار کننده ات.مبارکه عزیزم...ایشالا به سلامتی نی نیتو دنیا بیاری

راستی شما چه مدت بعد نرمال شدنه پرولاکتینت باردار شدی؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه شوهرم مشکل داشت...منم چکاب اولیه شامل سونو و پاپ اسمیر و معاینه رو انجام دادم دکترم گفت چون سیکل ...

عزیزم میشه بیای و بگی اون موقع که این آزمایشو دادی دکترت چی گفت؟ آی یو آی رو همون موقع انجام داد برات؟نتیجه اش چی شد؟

2706