2733
2734
ی بار رفتم کلاس عربی براش رقصیدم گفت مگه قولنج شدی 😐گفتم وا رقص عربیه بعد ی رقص عربی نشونم داد گفت ...

آفرین

تهرانی؟

منم یه زمانی عربی می رقصیدم دیگه چننند ساله نمی رقصم

دلم می خواد برم یه کلاس خوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه مذهبی ها دل ندارن خواهرم...😊🌹

مگه بدون اهنگ قری میشه رقصید؟؟؟؟؟؟ 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
اینجا که نمیشه وسط تاپیک مردم

عه الان دیدم قبلا تاپیک زدی

اگه باز قصد داشتی عکس بزاری

منم تگ کن پلیز

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
من کلا بلد نیستم‌حتی روز عروسی نرقصیدم فقط گاهی اهنگ‌شادی باشه مسخره بازی در میارم ولی همسرم قشنگ ...

شوهر من خدا رحمتش کنه هروقت می رقصید انگار خاک چسبیده به باسنش که خودشو بتکونه پاک کنه یا با دستاش داشت لامپارو شلو سفت می کرد من هی می گفتم قشنگ برقص می گفت همینه که هست مردو چه برقص😐

آفرین تهرانی؟ منم یه زمانی عربی می رقصیدم دیگه چننند ساله نمی رقصم دلم می خواد برم یه کلاس خوب

آره تهرانم الان چندمدت نمی رقصم دخترم کنکور داره عین کنه چسبیدم زمین نباید سروصدا کنم ولی دارم‌می میرم 

آره تهرانم الان چندمدت نمی رقصم دخترم کنکور داره عین کنه چسبیدم زمین نباید سروصدا کنم ولی دارم‌می می ...

غرب تهران اگه جای خوبی رو سراغ داری بهم بگو

سخت نیازمند رقصم😊💃💃

2706