2733
2734
عنوان

کرونا گرفتیم یعنی؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 75 پست

ببين اينكه توي ي خونه بوديد بدون مراقبت ممكن شما گرفته باشيد پنج شش روز ديگه ميفهمي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بعضیا انگاری تو یه جهان دیگه زندگی میکنن خب بابا تو که علائم داری چرا میای تو جمعی که بچه کوچیک دارن والا شعور هم خوب چیزیه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه روز پیش تستش منفی شده بود

اخه عزيزم

فقط تست پشت حلق درسته

بقيه همه الكي

اغلب منفي ميشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
بعضیا انگاری تو یه جهان دیگه زندگی میکنن خب بابا تو که علائم داری چرا میای تو جمعی که بچه کوچیک دارن ...

چون فكر ميكنن خودشون نميگيرن

و فكر ميكنن سرماخورده هستن

ببين اينكه توي ي خونه بوديد بدون مراقبت ممكن شما گرفته باشيد پنج شش روز ديگه ميفهمي

برا پسرم میترسم 

من و باباش ميشيم فداش💙👪                                              🌏💫آرشاوير💫🌏
یا خدااا 😭😭من امشب گلوم میخاره چیکار کنم دوستم

هيچي اب نمك غرغره كن تند تند

و استنشاق كن

ميگن خيلي موثره

2740
چون فكر ميكنن خودشون نميگيرن و فكر ميكنن سرماخورده هستن

سه روز پیش تستش منفی بود

امروز حالش خیلی بد شد

من و باباش ميشيم فداش💙👪                                              🌏💫آرشاوير💫🌏
خدا رو شکر که خوب شدین من بخاطر دیابتی بودنم میترسم و اینکه به پسرم انتقال بدیم

بچه ها نمیگیرن اوصولا تو خونه ماسک بزنید حتما 

نگران نباش بابای من همجوره مریضه خداروشکر خوب شد 

چیزی نیس ماهم اول وحشت داشتیم 

من ی روز استرس داشتم ک تب کردم اصلا استرس نداشته باش سعی کن خودتو گشنه نذاری 

اگه تا دوروز دیگه طوریتون نشد هیچیتون نمیشه این دفعه کرونا سریع اثر میکنه

برا پسرم میترسم 

اونو از پدرش دور نگه دار تا ١٤ روزي 

خودتم دقت كن

انشالله بچه قوي و كاريش نميشه

هجم ويروس هر چي كمتر وارد بشه گويا بيماري ضعيف تر هست

یا خدااا 😭😭من امشب گلوم میخاره چیکار کنم دوستم

اخه تنها خارش گلو که نشد کرونا در کنارش حداقل چنتا علائم دیگه هم باید داشته باشی خارش گلو از حساسیت هم میشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
تو یه لیوان اب خوردن صدرصد گرفتن شوهرتون 

ای وای

شوهرم پسرمو بوسید و بغل کرد😭😭😭

آب نمک قرقره می کنم ببخشید استنشاق یعنی چی ؟

بالا كشيدن اب با بيني

توي نت سرچ كن ميبيني