2752
2734
عنوان

اعتیاد به رمان😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4212 بازدید | 212 پست
ی سوال بپرسم؟شما همسرتون مثل فانتزیاتون شد؟ینی شبیه چیزی ک تو رمانا تصور میکردید؟

ببین یه چیز بهت بگم هرچی بخوای و بهش فکر کنی همون میشه،،من از بچگی میگفتم شوهرم باید خوشگل باشه هرچی مامانم اینا میگفتن قیافه مهم نیست من میگفتم واسه من مهمه و واقعا هم شد،،یا هرچیز دیگه ای،مثلا اگه بگی من باید دکتر شم حتما میشی،ولی خب زندگی واقعی مثله رمان نیست که پسره به خاطرت همه کاری کنه،هرازگاهیی دعوا دارید😂

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😂😂😂😂همشون مثل همن والا،ولی کاش مام تو این مثل هما سهمی داشتیم🙁

رمانایی که خوندیو میگی؟

ببخشیدا ولی اگه دوست داری میگی چندسالته خوشگلم؟  ❤

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
ببین یه چیز بهت بگم هرچی بخوای و بهش فکر کنی همون میشه،،من از بچگی میگفتم شوهرم باید خوشگل باشه هرچی ...

شمام حرف اشنامونو زدید ،گفت به هرچی فک کنی جذب میکنی ،منم میخام به رمانا فک کنم بلکه جذب کنم☹😂

رمانایی که خوندیو میگی؟ ببخشیدا ولی اگه دوست داری میگی چندسالته خوشگلم؟    ❤

۱۸

زیاد خوندم ،لاک طلایی ،طب داغ هوس،سرفا جهت اینکه خر فهم شی،گناهکار ،تقاص ،قرار نبود،زیتون ،گندم ،وووو....

شمام حرف اشنامونو زدید ،گفت به هرچی فک کنی جذب میکنی ،منم میخام به رمانا فک کنم بلکه جذب کنم☹😂

مطمئن باش به قانون جذب اگه اعتقاد داشته باشی همین میشه،،من دبیرم مثلا بعضی روزها که خیلی خستمه و میخوام برم سرکار میگم من میدونم امروز یه اتفاق خوب واسم میفته، ،همون روزدقیقا مثلا مشاور میارن با بچه ها صحبت کنه و من تو دفتر بیکار استراحت میکنم😂،فقط به چیزی که میخوای واقعا ایمان داشته باش

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 
مطمئن باش به قانون جذب اگه اعتقاد داشته باشی همین میشه،،من دبیرم مثلا بعضی روزها که خیلی خستمه و میخ ...

مرسی،پس من به ی پسر خیلی خشگل پولدار ایمان دارم😂

۱۸ زیاد خوندم ،لاک طلایی ،طب داغ هوس،سرفا جهت اینکه خر فهم شی،گناهکار ،تقاص ،قرار نبود،زیتون ،گندم ...

من15 

رمانایی که معرفی کردی فقط گناهکار و تقاص قرار نبود رو خوندم

و گناهکارو من خعلی دوس دارم💔

من15  رمانایی که معرفی کردی فقط گناهکار و تقاص قرار نبود رو خوندم و گناهکارو من خعلی دوس دارم ...

اره عالیهههه گناهکار و سرفا جهت اینکه خر فهم شی مثل اون طولانیه و ماجرا جویانس

من15  رمانایی که معرفی کردی فقط گناهکار و تقاص قرار نبود رو خوندم و گناهکارو من خعلی دوس دارم ...

تقاصم خوب بود ولی یکم زیادی رمانتیک بود،منکه کور شدم😂از بس عر زدم

اره عالیهههه گناهکار و سرفا جهت اینکه خر فهم شی مثل اون طولانیه و ماجرا جویانس

میشه رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شیو یه توضیحی بدی چی میشه بعد از شر بنده خلاص میشی ببشید  

میشه رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شیو یه توضیحی بدی چی میشه بعد از شر بنده خلاص میشی ببشید     ...

خاهش میکنم گلم این چه حرفیه،ماجرا ی دختریه ک خونوادش فوت شدن و پیش داییش زندگی میکنه و پسر داییش خیلی هیز بوده و تصمیم میگیره از خونه فرار کنه و به فکر کار باشه ،میره خونه ی مرد خیلی پولدار خوشگل کارگری و خیلی سختی میکشع تا اینکه متوجه توجه های دوست صاحبکارش میشه و بعد از مدتی به خود صاحبکاره دل میبنده ولی با خودش میگفته اون بهم علاقه نداره تا اینکه صاحبکاره خاستگاری میکنه ازش و اگه بقیشو بگم مزش ز کل میره😅

2706