2733
2739
میخوام اواخر مهرماه برم ترکیه اگر خدا بخواد....میشه اگر تجربه سفر داشتید در مورد هتل خوب 5 یا 4 ستاره و مراکز خرید کمکم کنید......مرسی
من پارسال هتل ماربل رفتم سر میدون تقسیم..خوب بود..راضی بودیم..اتاقا تمیز بودن و حموم و دستشویی تمیز و نو بودن..مرکز خرید هم استانبول فروم و الیویوم و وارمارا فروم رفتم..یک روز هم رفتیم جزیره بیوک ادا..توی خیابون استقلال هم که نمایندگی همه برندا هست..مانگو اوت لت اونجارو هم برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خ استقلال همه برندا هست و خیلی جای خوبیه مخصوصا شبش
مرکز خرید جواهر خیلی خوبه
فروم استانبول و مارینا اگر اشتباه نکنم دومی رو خوب بودن

برند lc wikiki لباسا و جنسااااااش عااااالیه من بعد یک سال و یک ماه هنوز دارن ازشون استفاده میکنم هیچیش نشده
2740
خوب هتلهاب ایرانم نسبت به ستارشون عالی نیستن....هتل .... کیش رفتم انقدر میگفتن خوبه 5 ستاره ست.....رفتم برای بچم تو ماکروفر هتل غذا گرم کنم از توش سوسک اومد بیرون....وایییییییییی
بله عزیزم پارسال لیر ترکیه هزار و دویست تومن بود الان حتما گرون تر شده تازه ما دلار میبریم بعد ترکیه اصصلا دلار قبول نمیکنن باید بری صرافی هاشون تبدیل کنی که اونم یه ضرر دیگه س

من تو مرداد رفته بودم و فصل حراجشون بود یکم قیمتا خوب بود
2706