2733
2734
عنوان

فلج شدن و بی حسی ناگهانی؟؟!!

8396 بازدید | 33 پست

بچه یه سوال داشتم دوستم یه مدتیه که همش میوفته نمیتونه راه بره میگه پاهام بی حس و سنگینه باید دستشو بگیری حتی کفش و دمپایی هم نمیتونه بپوشه دستشم بی حس شده ؟؟؟کسی همچین شرایطی دیده!دلیلش چیه ما خیلی نگرانیم کسی اگه میدونه بگه توروخدااا!!

خب دکتر نرفته؟ باید بره دکتر مغزو اعصاب 

من اینجوری بودم ام اس بود الانم حالم خوبه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دکتر نرفته؟ باید بره دکتر مغزو اعصاب  من اینجوری بودم ام اس بود الانم حالم خوبه

خدارو هزاران بار شکر

همیشه سلامت باشی 

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
خدارو هزاران بار شکر همیشه سلامت باشی 

ممنونم بانو

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببریدش دکتر حتما سی تی و اسکن انجام بده خدایی نکرده ام اس نباشه زبونم لال

وای😂