2737
2734
منتظربمون واقعا شرایط خوبی ندارن ،چیزی نمیشه ک 

درسته شرایط خوبی ندارن الان..ولی کاملا از صداش مشخص بود بیماری شدید نیست ....صداش کمی گرفته بود ولی نه در حد شدید ....میتونست پیام بده و اوضاعش رو توضیح بده،اطلاع میداد فعلا شرایطم این طوری شده...ولی من خودم پیگیر شدم 

من واقعیت حس خوبی ندارم...البته هم در جلسه ی اول هم در پیام صوتی که دیروز داد اصلا در لحن صحبت هایش ...

یه چیز دیگه هم هست،پسری که یه دختر رو بخواد وقت نمیکشه ، دیدم که میگم،این اگه شوهرتم بشه با این سرد بودنش قششششنگ پیرت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته شرایط خوبی ندارن الان..ولی کاملا از صداش مشخص بود بیماری شدید نیست ....صداش کمی گرفته بود ولی ...

نمیدونم والا،هرطور که خودت صلاح میدونی عزیزم ولی خب نمیشه زودقضاوت کرد صبرکن اگ دلیل منطقی برات نیاورد ولش کن،خودتم دیگ اصلا سراغشو نگیر پسره ی ماست😂😐

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
نباید حالش رو میپرسیدی چون یک غریبه است... تو احوال همه ی کرونا گرفته ها رو میپرسی؟؟؟ اون باید به ...

باور میکنی خودمم اصلا حس خوبی ندارم...میگم اگر خیلی اشتیاق داشت  اینطور بی تفاوت نبود ...ولی زنداییم و پدرم میگن صبر کن...

2728
درسته شرایط خوبی ندارن الان..ولی کاملا از صداش مشخص بود بیماری شدید نیست ....صداش کمی گرفته بود ولی ...

به نظر من اصلا پیگیری نکن

پیام هم داد خیلی زود جواب نده، سوال نپرس ببین خودش چقدر پیگیره

اینطوری که میگی ممکنه به خاطر اصرار خانواده شماره شمارو گرفته باشه، شما نه پیام بده نه زیاد خودت رو مشتاق نشون بده 

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
وای تاریخ عضویتو😳😂 حق آب و گل دارین شما

دقیقااااااااااا،خیلی جااالب بود😂👏👏

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2738

ولش کن انگار نمخواد 

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
من واقعیت حس خوبی ندارم...البته هم در جلسه ی اول هم در پیام صوتی که دیروز داد اصلا در لحن صحبت هایش ...

همه ک مثل هم نیستن، مشخصه طرف کمی خوددار و مغروره

ازینا ک ادعا عاقلی و سن بالایی دارن و میگن از ما گذشته لوس بازی 

گرفتی منظورمو؟ 

اگه ازون زنایی هستی ک بیش از حد محتاج توجه و محبت و قرتی بازی هستی، گزینه ی خوبی برات نیست 

البته هنوزم زوده 

بزار بیچاره خوب شه 

کرونا خدایی ترسناکه آدم سکته میکنع 

ببین اینطور که نشون میده کلا آدم با ذوقی نیست یا فکرمیکنه اینطوری بهتره،دفعه قبلم گفتم،شما در هر صور ...

نه دیگه اصلا پیامی  نمیدم...منتظر میمونم اگر تا یک هفته نهایت پیامی داد و‌پیگیری کرد که هیچ...وگرنه خوشبین نیستم به احتمال زیاد بلاک میکنم 

خب آخرش حرف گوش ندادی دیگه!

این همه گفتیم پیامی نده تا خودش پیام بده و تازه ازش جدی توضیح بخواه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نه دیگه اصلا پیامی  نمیدم...منتظر میمونم اگر تا یک هفته نهایت پیامی داد و‌پیگیری کرد که هیچ...و ...

بلاک چرا شمارش پاک کن بره

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
باور میکنی خودمم اصلا حس خوبی ندارم...میگم اگر خیلی اشتیاق داشت  اینطور بی تفاوت نبود ...ولی زن ...

ببین پسری که تو سن 37 هنوز مجرده با وجود شرایط خوبی که داره پس حتما از لحاظ شخصیتی هم کلا خیلی درگیر احساسات نمیشه پسرایی که میبینی خیلی اشتیاق دارند کم سن و سال ترند و یه جورایی اون شوق ازدواج و تاهل توشون بیشتره

2706