2737
2734
عنوان

حس ششمی ها شما حس ششم رو از کجا اوردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 63 پست
بببن عزیزم حس ششمم مثل بقیه حس هاست حس لامسه چشایی شنوایی..

منتها ما از بچگی بقیه حس هامون خیلی زیاد تقویت شدن مثلا صدا های مختلفی رو شنیدیم مزه های جدید چشیدیم ...

دلی حس ششم  تو بعضیا کمتر تقویت شده تو بعضیا بیشتر 

ولی همه دارنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤷🏻‍♀️ مامان منم حس ششم داره از نظرم🤞🏻

ببین حس ششم واسه خودت یا اطرافیانت میشه.اما اینکه یک نفر که یکی دیگه رونمیشناسه وحتی تابحال ندیدتش وارتباطی باهاش نداره بخوادبرای زندگیش حدس بزنه خیلی عجیبه.اصلا امکان پذیرنیست

2731
حس ششم همون شانسی حدس زدنه که برای بعضی ها تصادفا درست درمیاد .و این حسو همه دارن همه

من ی بار تو ی تاپیک به همه شانسی ج دادم ۹۰ درصد میگفتن درسته ‌.ولی من حسی نداشتم شانسی انتخاب میکردن

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
منتها ما از بچگی بقیه حس هامون خیلی زیاد تقویت شدن مثلا صدا های مختلفی رو شنیدیم مزه های جدید چشیدیم ...

خودمم در مورد خودم اینطوره فکر ام درسته اما واسه یه آدم غریبه چطور ممکنه

2740
اون طوری منم دارم اینکه تو نی نی سایت درست میگن چجوریه

اونا همش حدسه 😂یا شایدم کف بینی و رمالی بلدن 

والا حس ششم پیشگویی یا چیز دیگه ای نیست ک بیایی بپرسی برا من چ اتفاقی می افته یا چیز دیگه

همه حس ششم دارن

فقط بعضیا بهش توجه نمیکنن، بعضیا توجه میکنن و اونو پرورش میدن

مثل تیز کردن گوشه،اگه گوشتو تیز کنیو سعی کنی صداهای اضافی رو حذف کنی،بهتر میشنوی

اگه سربه هوا باشی و.... معلومه که از همه جا بی خبری