2733
2739
عنوان

حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چی باید اطلاعات کامل بدید منکع غیبگو نیستم😅

یه امتحانی هست اگه قبول بشم ایندم عوض میشه 

به نظر خودم عمرا قبول شم 

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2731
یه امتحانی هست اگه قبول بشم ایندم عوض میشه  به نظر خودم عمرا قبول شم

امتحان چیه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
حست درمورد ایندم؟

اگه تلاش کنی آینده خوبی داری اما اگه بیخیال باشی زندگیت یکنواخت پیش میره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2740
امتحان چیه

😂😂😂😂😂😂الان بگم بختم باز میشه ابنبات جون

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
😂😂😂😂😂😂الان بگم بختم باز میشه ابنبات جون

خب عزیزم شما باید بگی امتحان چی هس که من با توجه به حسی که از هوش شما پیدا میکنم جواب بدم

2706