2737
2734
سارق مصلح؟😳 چرا من یه چیز دیگه شنیدم🤔

منم 2 تا ویدئو متضاد دیدم نمیدونم کدومش واقعیه یه جا میگفت بمب کار گزاشتن یه سری زن و بچه مردن. یه جا اعتراف میکردم که سرقت میکردن از طلافروشی ها و زنا 

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که اماکن عمومی رو آتیش میزنه وباعث وحشت واختشاش ومرگ یه عده که فقط رهگذر بودن "بی‌گناهه".😐

اعتراض راه وروش خودش رو داره...

جبهه نگیرید من هم مخالف اعدام هستم

فقط اینکه میگید بی گناه تو کتم نمیره

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
2728
اخه یه پسر بچه ی دهه هفتادی بمبش کجا بود..یذره فکرکنین بعدا برچسب سارق و مسلح بزنین به مردم

عزیزم مث اینکه شهر شما شلوغ نشده بود ببینی. که همه بچه های 18 تا 25 ساله بودن شهر و آتیش زده بودن. من که خودم به چشم دیدم.... 

ولی منم مخالف اعدامم. مجازات بشن ولی نه اعدام

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
😏😏😏😏

توقع نداری بگند که به جرم اعتراض اعدامشون میکنیم؟

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2738
بی گناه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدایا شکر معنی بی گناهم فهمیدیم

اره شماخوبی..لعنت به ....

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چرا سیاه نمایی میکنین؟

متاسفم..شمارو هم خام کردن..لعنت بر..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
منم 2 تا ویدئو متضاد دیدم نمیدونم کدومش واقعیه یه جا میگفت بمب کار گزاشتن یه سری زن و بچه مردن. یه ج ...

بابا اونا خیلی سال پیش تو مهاباد اینکارو کرده بودن که دو سه روز پیش تو زندون ارومیه اعدام شدن.فرق میکنن با اینا که براشون هشتگ میزنن .۳ تا پسر جوونن

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
متاسفم..شمارو هم خام کردن..لعنت بر..

من پرشده هیچ جا هیچ کس نیستم

ولی دیگه جوری نباید حرف زد انگار پیغمبر بودن و هیچ خطایی نکردن

باید گفت اشتباه کردن و اعدام حقشون نیست البته اگه به مردم صدمه ای نزدن

شما بد نباش....کار به خوبی های منم نداشته باش لعنت به هرچه وطن فروش

لعنت به آدم فروش هایی که هم وطن هاشونو میفروشن به دولت مردان کثیف