2737
2739
عنوان

خانما هرروز کارخونه میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر روز کلی ظرف میشورم و جارو میکنم اما آشپزی یا خودم درست میکنم یا مامانم (تو یه ساختمونیم) 

گردگیری هم بستگی داره حوصله داشته باشم یا نه   هفته ای یه بار انجامش میدم چون زیاد لازم نیست 

2728
وای اره منم  الان نگاه میگنم گردو خاکه راحت نیستم چیکار کنم همش هرروز کار

من تهش میزارو دستمال میکشم خاکش رو اعصابم نباشه همین

هرجا دیگه میخواد خاکی باشه صبر کنه تا برم سراغش  

اطرافیان سن بالامو می بینم هرکی بیشتر تمیزکاری کرده زودتر فرسوده و داغون شده

من ترجیح میدم بشینم پای کتاب و فیلمم، سلامتی مم حفظ بشه

نه چطور؟

خوشبحالت من شوهرم آبم میخوا براش بیاریم🥴🥴🥴🥴🥴

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
افرین  بخدا ادم کاری رو انجام میده راحتره تا انجام نمیده

اگر نکنم وااای‌ نفسم‌ میگیره‌ ، مگه میشه‌ هر روز جارو‌ نکرد تو خونه‌ مو میریزه آخه‌ اییییی

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2738
2706