2737
2734
عنوان

دیگه آرزوی طلا داشتن رو باید به گور ببرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 131 پست
آره بابا مگه با حلقه میخای کشتی بگیری بیشتر میرن دنبال پوز دادن که گرم بالا میگیرن شوهرمم حلقه ش 3 گ ...

منم مال شوهرم ۴گرم و نیمه خدایی تو پر و محکمم هست

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
عزیزم من هفته پیش النگو هامو‌ عوض کردم گرمی ۹۶۵با عجرت الان با عجرت گرمی ۱۱۰۰طلای ۱۵۰۰رو از کجا آورد ...

پاساژ خرداد بازار رفتم این بود اجرت حلقه خیلی بالاست 

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
والا آخرش نفهمیدیم پول طلاهات به باد رفت ، باهاش بدهی تسویه کردی، شوهرت رفته سرمایه گذاری کرده و سود ...

نخیر تسویه نکرد فقط از چنگ من دراورد صوهرم وام خونه رو تسویه کرد الان خونمون رو فزوختیم مستاجرم هستیم پولش تو بورسه. شوهرم فقط میگه میخرم ولی من امید ندارم به خرید

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
آره بعضی طلافروشا خیلی بی انصافن.بعضی طلای خارجی میگیرن ک اجرتش بالاس.پاساژا ک دیگه پول خون میگیرن

من رفتم ی نیم ست قیمت کردم وقتی ک قیمت آخر رو بهم گفت زمانی ک طلا ۶۰۰بود برام کرمی ۱۲۰۰افتاد خب معلومه یارو داره کلاه میذاره سره مشتریش

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
بگگگگه وقتی انجام نمیده چه فایده اخه😔

بااین شرایط والا مردا همین که بتونن خودشونو خونوادشونو سیر کنن شاهکاره.عزیزم گرونیه گرونی.خیلیم زیاااااد.فک نمیکنم حتی پولداراشم انقد پول بابت طلا بدن

ریدم دهنش.... مامانمم اون کشت واسه مامانم یه گردنبند کادو خریده بود مامانم رفت فروخت یخچال خرید مام ...

خدا بیامرزه مادرتو🌺

دیگه حرفی ندارم عجب آدمیه😢

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
نخیر تسویه نکرد فقط از چنگ من دراورد صوهرم وام خونه رو تسویه کرد الان خونمون رو فزوختیم مستاجرم هستی ...

عزیزم ب نظرم جای ناله و نفرین خواهر بدبختت ی نگاه ب شوهرت کن شاید عملکرد اون بد بوده

۱۵خرداد نرو خب اگر دستت خالیه بخدا اونجا طلارو‌میکنن تو‌پاچه ادم

اون دوتا پاساژ خرداد و اردیبهشت کل طلای عمده کشور میفروشن 

ولی جاهای دیگه ازونجا بدتره هرجا رفتم کریمخان که نگم بهتره  یا حلقه نداشتن یا زشت بود یا بی جون

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
خدا بیامرزه مادرتو🌺 دیگه حرفی ندارم عجب آدمیه😢

دلم به حال خودم میسوزه

دلم به حال غریبی و مظلومی مامانم خووونه

تو ۲۶ سالگی شدم یه ادم افسرده بدبخت نا امید از همه جا...

دیگه مادرمو ندارم باهاش درد و دل کنم مادرم رفته زیر خروار ها خاک...این بیشعور هنوز زنده اس با اون ظلم هایی که کرده...بعضی وقتا میزنه به سرم برم روش اسید ددد بپاشم.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706