2737
2739
عنوان

بی تربیتی کاربران

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 80 پست
قششنگ خودشو خانوادشو معرفی کردو رفت البته اگه خانواده ای داشته باشه عمچین آدم بیشعورو بی فرهنگی که ب ...

قبول دارم وارد کاربریش شو سع نقطه هست نوشته گزارش کاربر اونجا برن 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا بد شده اینجا هر دختر بچه بی ادب و بیکاری اینجا عضو میشه یه مدت همه رو سرکار میذاره بعد که حوصله ...

درسته حرفتون تاپیکم بزنن یه جور بزنن حداقل که توهین نکنن در ادمو نشکنن 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
یکی اومد عکس تولد بچشو گذاشت. یکی دیگه اومد گفت چرا تو کرونا تولد گرفتی؟ان شاالله بچت بمیره سال بعد ...

وای چقدر بد چقد ما ادما سنگ دل شدیم مگ داریم همچین چیزی دل من لرزید خدا خودش فقط جواب این ادما رو بده 

2731
فقط اونی که گفت بهش اگه فحش نمیدی بگو چند سالته،بخدا تا همین الان دارم میخندم ،خدا خیرت بده   ...

😂😂😂😂😂😂 بیچاره ترسید فحش بخوره الکی 

هر چی خدا بخواد.فقط حرفای بقیه خیلی اذیت کننده است 

انشاءالله عزیزم به زودی زود نی نی دار میشی حسم بهت مثبته انشاءالله که به زودی به خواستت میرسی گلم‌