2737
2739

پولدار منظورت چیه 

از اینا که باباشون براشون گذاشته؟

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا من توخاستگاری اول ازش پرسیدم چی داری درآمدت چقدره 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

چه همه دنبال پسر پولدارنا

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2738
حالا پیشرفت کرد؟پول باشه مشکلم کمتره البته استثنا هم داریم

نه بابا آخرشم هر چی دارم از خانوادم دارم همیشه برام عجیبه چرا بابام منو داد به یه کارگر در حالی که وضعمون خوب بود فقط چون پسر خوبیه 

خدا خوشبختشون کنه،اما همه چی ک پول نیس،بعد باید جنبه پولدار بودن رو هم داشته باشی خیلیا هستن پول‌زیاد دارن زندگیشون گند.مهم عشق+علاقه+پول=زندگی خوبه.

منظورم این الویت اول نباید پول باشه.

اما خب عالی دیگه زندگی پولداری.

آقا من شوهر پولدار کردم 

ولی در عوض هم خودم همیشه مریضم هم بچم

بخدا مجرد بودم دفترچه بیمه ام سفید تاریخش سر میرفت همیشه

کاش پول نداشتیم ولی سلامتی داشتیم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706