2733
2739
عنوان

سود بانکی رو کاهش دادن😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 99 پست
الان هر یک ملیون حدودا ۱۵ هزار تومن سودشه  که تا دیروز ۱۸ تومن بود . ببین مثلا من که ۱۰۰ ...

سالانه گذاشتی؟ من کوتاه مدت گذاشتم 60 تومن حدود 400 میدن بهم کمتر از 400

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان هر یک ملیون حدودا ۱۵ هزار تومن سودشه  که تا دیروز ۱۸ تومن بود . ببین مثلا من که ۱۰۰ ...

مثل اینکه اشتباه خوندی.....از ۸ درصد افزایش دادن شد ۱۰ درصد بیشتر شده نه کمتر حتما خبر پارسال خوندی.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2731
از این بدتر هم مگه داریم عزیزم؟ خیلی دوسدارم کارای بورسی کنم ولی میگن اونم سود و ضرر باهمه نمیدونم ...

فعلا که بورس سود بوده. البته تضمین نداره ممکنه ضرر هم کنی. کار تعاونی هم اگه حالش رو داری میتونی زیر نظر مشاور کسب وکار خوب (خودت به تنهایی به هیچ وجه) کار کوچیک راه بندازی درسته یه کم سختی داره اما سودش هم خیلی بیشتر از بانکه. یا تو یه چنین کارایی که مطمئنی شریک شی. مثلا من یه کار تولیدی پوشاک میشناسم که سود میده ماهانه. 🌹

2740
فعلا که بورس سود بوده. البته تضمین نداره ممکنه ضرر هم کنی. کار تعاونی هم اگه حالش رو داری میتونی زیر ...

خیلی خوبه کار شراکتی که پولمو بزارم و سود برداشت خیلی دوسدارم اینجوری ولی فعلا که چیزی نیست

اخبار ۲۰ :۳۰ اعلام کردن دیشب 😄

عزیزم من خبرش برات بفرستم بخونی.کجایی حواست ۱

نیست😂😂😂😂

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
خیلی خوبه کار شراکتی که پولمو بزارم و سود برداشت خیلی دوسدارم اینجوری ولی فعلا که چیزی نیست

بورس آموزش ببین بلد باشی عالیییی

عزیزم خب مال من یکساله بوده ۱۸ درصد شده ۱۶  این افزایشه یا کاهش؟؟؟

الان به مفدار پولی که میزاری من ۵۰ گذاشتم گفت بیشتر بزاری نسبت سود فرق میکنه پارسال خیلی کم کردن دیروز گفتن زیاد کردن من حساب بورسیم کوتاه مدت ۸ درصد بود شده ۱۰ درصد .

2706