2737
2734
عنوان

به شوهرم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 134 پست
نه نه دیگه بهش نگو بیا زندگی کنیم چون دیگه یک ساله دلش با کسی دیگه هست من برا آرامش دل خودت دارم میگ ...

نمیگه ببخشید.اون هر کاری کنه میگه دلم خواست. برای من این چیزا زندگی نمیشه. اگر تو این مدت میومد منو میدید میدونست نظرش عوض میشه عمدا نیومد که ثابت قدم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من که خیلی گفتم برگردو اینا قبول نکرد.الان توو این ده روز برم حضوری حرف بزنم؟نمیگه آویزونی؟من ...

خوب پس هیچی.

من منطورم نبود باهاش حرف بزنی که بدتر حضوری سنگ رو یخت کنه.منطورم این بود بری ببینی باهم رستورانی گردشی رفتو امد خانوادگی جیزی دارن یانه.

فوقش دوسه روز برو.

به نظرم یه صحبتیم با مسئول اونجایی که دختره کار میکنه بکنی بهتره.

ماحرا رو بگو.بگو نمیخوام فعلا تهمت بزنم ولی شک دارم به این خانوم اگه جیزی میدونید بمن بگید ومن از راه دور اومدمو اینا یکمم گریه کن.

بعدم بهش بگو این خیلی زیر پای شوهر من نشست الان شاید‌گافی ندن ولی زیر سر خودشه.

یجور برو که دختره نبینتت.

درحد چند روز مرخصی بگیر بحث زندگیته.

از همسایه های خونه مادر شوهرت وخونه خودتم بپرس.بگو این چند وقت رفتار حرکت خاصی داشتن یانه بحث ازدواجو اینا نداشتن ندیدید با گلو شیرینی خواستگاری جایی برن یانه.ادرس خونه دختره هم پیدا کن از همسایه های اونم بپرس که این اقارو اینجاها میبینید یانه.

اخه نمیشه که ادمو بی دلیل بکشونن دادگاه بگن میخواییم طلاقت بدیم.تو ادمی مگه دور ازجون برده ایه که اینجوری نفهم فرضت کنن وهرکار میخوان بکنن.اصفهانیا ادعای زرنگی دارن از پسشون برنمیایی با این سادگی باید مثل خودشون باشی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نمیگه ببخشید.اون هر کاری کنه میگه دلم خواست. برای من این چیزا زندگی نمیشه. اگر تو این مدت میومد منو ...

توبرو از جلوش رد شو نگاش کن برو ولی باهاش حرف نزن.

بزار کلافه بشه.بازیت داده توهم بازیش بده

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوب پس هیچی. من منطورم نبود باهاش حرف بزنی که بدتر حضوری سنگ رو یخت کنه.منطورم این بود بری ببینی با ...

یعنی من به همسایه ها بگم بعد اونا به خانواده ها نمیگن!بعد باز خانوادش شروع میکنن این همه راه اومده به ما تهمت زده و...از کاه کوه میسازن

2738

کار خوبی کردی عزیزم انشاالله که همه چی درست میشه‌...نگران نباش

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی