2737
2734
عنوان

چرا بیدارید 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماز  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
به دختره پیام دادم اولش انکار کرد بعد گفت تقصیر من نیس به شوهرت بگو گف مدرک دارم که اون بهم گیر داده ...

ان شاءالله به راه راست هدایت بشن زندگی بر وفق مرادت باشه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به دختره پیام دادم اولش انکار کرد بعد گفت تقصیر من نیس به شوهرت بگو گف مدرک دارم که اون بهم گیر داده ...

بگیر بخواب ارزش ندارن بخاطرشون از خوابتم بزنی 😒😑

Be brave!  And strong...
2740

خدا بهت آرامش بده اخی چه بد از دست این مردا اه

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

سه سفارش امام زمان به سید رشتی:

شما چرا نافله نمیخوانید؟نافله نافله نافله(منظور نمارنافله شب)

شما چرا جامعه نمیخوانید؟جامعه جامعه جامعه(منظورزیارت جامعه کبیره)

شما چرا عاشورا نمیخوانید؟عاشورا عاشورا عاشورا(منظورزیارت عاشورا)

حضرت برای اینکه سید به اهمیت اینها پی ببره به همین منوال که نوشتم سه مرتبه روهرکدوم تاکیدکردند

بنده به منظورنافله شب بیدارم

سلام برابراهیم،اینگونه نیکوکاران را پاداش میدهیم،به راستی که او ازبندگان مومن ما بود
2706