2733
2734
عنوان

بخدا یه لحظه قلبم وایساد کاملا😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 92 پست
انگار سرب مذاب ریختن تو سرم حالم خیلی بد شد اصلا فک کردم دور از جونش زبونم لال شه مرده😭😭😭

ن بابا پیش میاد حالا من یه بار پیش نامزدم خواب بودم تاریکه تاریک بود اونم خواب رفته بودم یهو ساعت ۲ شب ک رفتم بخابم دیدم یکی اروم میزنه رو دستام گفتم عه تو خواب نیستی دیدم میگه من مرده ام(دور از جونش)روح عشقتم 

اقا منو میگی یه جیغی زدم ک نامزدم یه ماه روش نسد تو چشم مامتن بابام نگاه کنه میگه با جیغی ک زدی فکر بد کردن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣بنده خدا دیگه شوخی نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار سرب مذاب ریختن تو سرم حالم خیلی بد شد اصلا فک کردم دور از جونش زبونم لال شه مرده😭😭😭

اخی،چرا همچین فکری کردی خدانکنه،درکت میکنم شاید منم بودم گریه میکردم

الان هم بهش فکرنکن اصلا،یا یکم گریه کن خالی بشی بعد بخواب،فردا هم تعریفش کنید باهم بخندید..

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

عزیزمم☹☹☹

منم یبار مامانم دقیقا همینجوری شده بود

اون رو شکم دراز کشیده بود چشاشم باااز

یعنی پاهام سست شددددن 

بعد نگو  بیدار بود خیره شده بود به یه نقطه !

یعنی مردمممم از دستشششش 😭😭😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2728
اخی،چرا همچین فکری کردی خدانکنه،درکت میکنم شاید منم بودم گریه میکردم الان هم بهش فکرنکن اصلا،یا یکم ...

خوابم پرید سر درد گرفتم اصن😭😭

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بهش فکرنکن دیگه..اینطوری فقط حالت بدتر میشه

بخواب ،فردا هم کلا یادت میره

این هم عادیه ادم بعضی وقتا مثل خرگوش ها میخوابه،بهش میگن خواب خرگوشی،ممکنه خودت هم تاحالا اینطوری شده باشی ولی نفهمیدی

2740
خواب بود ولی چشماش باز بود

بارداری؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
این هم عادیه ادم بعضی وقتا مثل خرگوش ها میخوابه،بهش میگن خواب خرگوشی،ممکنه خودت هم تاحالا اینطوری شد ...

اره میدونم تو دور و برم بعضیا اینجوری میخوابن ولی شوهرم تابحال پیش نیومده بود اینجوری بخوابه

ولی خیلی چسماش باز بود انگار خیره شده بود به جایی بعد نور گوشی چهره اش رو زرد و رنگ پریدع کرده بود خلاصه خیلی ترسناک بود🥺

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
اره میدونم تو دور و برم بعضیا اینجوری میخوابن ولی شوهرم تابحال پیش نیومده بود اینجوری بخوابه ولی خی ...

اهوم..بیخیالش بهش فکرنکن بگیر بخواب.

الان ترسیدی ولی فردا کلی به این قضیه میخندین خودت و شوهرت😂😂

نه عزیزم چطور

اخه زده سه روز دیگه مونده فکر کردم نی نی داری 😘

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2706