2737
2734
اگر این قابلیت هم ایجاد بشه، کاربرهای قدیم دیگه نیستن متاسفانه.

چجوریه که نیستن واسم عجیبه چرا نمیان؟ چجوری من اعتیادم به نی نی سایت تموم نمی شه! 

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین دقیقا  بچه هستن و دغدغه هاشون خیلی سطحیه  بچه مدرسه ای باز خوبه خیلی‌هاشون بچه های ...

وااای دقیقا، یه بار یه تاپیک بود که در مورد ازدواج زود هنگام بود . منم گفتم سعی نکنید زود ازدواج کنید اول درس بخونید واسه خودتون شغل بگیرید رو پا خودتون وایسید تا بزرگتر میشید ، موقعیتهای بهتر نصیب میشه کلی اومدن گفتن ما راضی هستیم بچه داریم عاشقیم و ....من حرفم واسه ده سال ۱۵ سال بعد بود کاگه ب جایی نرسیدن نشینن حسرت بخورن

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2728
وااای دقیقا، یه بار یه تاپیک بود که در مورد ازدواج زود هنگام بود . منم گفتم سعی نکنید زود ازدواج کنی ...

آره جالبه راضی هم هستن اکثرا ولی شخصیت های ضعیف با اعتماد به نفس کم و وشدیدا وابسته به شوهر دارن که اکثرا هم یا شوهرشون بهشون بی محلی می کنه یا خیانت اصلا یه چیز عجیب غریبی هستن 

حلالم کنید و خدانگهدار   
هفته پیش از یه دهه ۸۰ پرسیدم چرا واسه ازدواج عجله دارید میگفت چون دوست دارم ازدواج کنم.  

من فکر می کنم یه مقدار ارزش‌هایی مثل  پیشرفت کردن بالابردن سطح علمی و اجتماعی  و مستقل بودن براشون کمرنگ شده بیشتر نیاز دارن به کسی که نیازهای مالی و جنسی‌ شونو تامین کنه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2740