2733
2734
عنوان

ممکنه واسه اینکه حرصمو دربیاره از عمد چیزای عاشقانه بزاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واقعا کات کردی ولش کن...من با یکی دوست بودم بعد کاتمون میومد دوستای منوفالو میکرد یا استوری لاو میذاش...دیگه گفتم ولش کن بابا پسره ی عقده ای

تو هیچچچچ واکنشی نشون نده حتی بلاک یا انفالو هم نکن

اینو یادت نره که یکی هست اون بالا همیشه حواسش بهت هست همیشه شکرگذار باشه هر چند زندگی باب دلت نیس🤍
2731
اگه واقعا کات کردی ولش کن...من با یکی دوست بودم بعد کاتمون میومد دوستای منوفالو میکرد یا استوری لاو ...

اره خب من اینجا اینجوری میگم وگرنه هیچ واکنشی نشون ندادم نسبت بهش ...اونم دقیقا رفته دوستای منو فالو کرده 

نمیدونم واقعا ... چون حس میکنم کسی نمیتونه مث من باشه براش ...شایدم چون فالگیرا گفتن این حسو دارم 🤦 ...

تروخدا دست وردار

فال چیه اخهه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بعید میدونم با کسی دیگ نباشه چون پسرا کم از این اداها درمیارن

دوست عزیز من بچه نیستم ...خودمم چن وقتی هس حرف فالگیر و رمالو قبول ندارم ...فقط خواستم اینجا نظر بپر ...

عزیزم اگه بچه نیستی کات کردن و دوباره فکر کردن بهش چه معنی میده یا باهاش باز صحبت میکنی توافق میرسین ادامه بدین یا نه . یا رومی روم یا زنگی زنگ

2740
اره خب من اینجا اینجوری میگم وگرنه هیچ واکنشی نشون ندادم نسبت بهش ...اونم دقیقا رفته دوستای منو فالو ...

خیلی اشغالن😹

از یه دوستم خیلی بدش میومد دقیقاا همونو فالو داره😹

اینو یادت نره که یکی هست اون بالا همیشه حواسش بهت هست همیشه شکرگذار باشه هر چند زندگی باب دلت نیس🤍
خیلی اشغالن😹 از یه دوستم خیلی بدش میومد دقیقاا همونو فالو داره😹

دقیقا قبلا بهش گفته بودم فلانی خیلی فضوله نزاری فالوت کنه ها بعد خودش رفته رکوئست داده یع دوستم😐😂