2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حدودی...اگه بیشتر به خدا نزدیک بشم بهترم میشه این زندگی

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
2728

من متاهلم خیلی سختی کشیدم ولی نسبتا راضی ام اما قانع نیستم بهترش میخوام برای همین صبوری کردم و میکنم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2740

به راضی بودن فکرنمی کنم کلا میگذره هم خوب هم بد مهم احساس همون روزه که نباید ازدستش بدی ممکنه فردایی درکارنباشه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

⁹راضیم . حرف خودت وشوهرت یکی باشه.چیزی از هم پنهون نکنین به خواهرشوهر مادر شوهر جتری حتاااااا اگر فرشته بود اعتماد نکنید .حرکت بعدی تو زندگیتون هدفتون ورمز موفقیتتون رو به جاری نگین .پیش هیچکس سفره دلتو باز نکن .به سوهرت یاد بده صداتون و حرفاتون نباید از در خدنه بیرون بره و...کلی چیزای دیگه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

اره راضیم البته ک زندگی بدون مشکل هم نمیشه ولی دزصد بیشترس رو راضیم چون ایمان دارم اوتچه خدا جلوی پام میزاره خیر وصلاح منه و راضیم  ب رضای خدا...واسه همین توقعم از اطرافیانم کم کردم و ارامش دارم خداروشکر 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

زندگی شخصیم بله خداروشکر.ولی وضع قشر ضعیف و فقرا دیوانم کرده.در کل نه اصلا راضی نیستم.موقعی راضیم که بدونم شکم گرسنه هیچ کودکی و دلِ آشوبِ هیچ مادری و عرق شرمندگی هیچ پدری رو نمیبینم در ایرانم.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2706