2752
2734
عنوان

خواهشا یدقعه بیاین شاید تونستم دوسه تا از کاربرا رو نجات بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 54 پست
اره دقیقااااا بچه ها اسم کاربریش اینه

من سرچ كردم daste خالي نداريم goldaste و اينا هستش

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
هنوزم خانواده هاى خيلى بسته و  خيلى تعصبى زيادن .... كسايى كه خانواده شون گذاشتن به عكس ساده رو ...

همچین کسایی با شناختی که از فرهنگ خانوادگیشون دارن بهتره عکس گل و بابل بزارن نمایشون و اینکه عکس از خودشون تو تاپیک نزارن

من کاربر آقا هستم، لطفا اشتباه نگیرید 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من سرچ كردم daste خالي نداريم goldaste و اينا هستش

چر اسمش دسته بود کنارشم چندتا عدد داشت

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731

اعدادشو یادم نیس متاسفانه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
همچین کسایی با شناختی که از فرهنگ خانوادگیشون دارن بهتره عکس گل و بابل بزارن نمایشون و اینکه عک ...

اين مورد رو موافقم... كسى اگه واقعا براش مهمه ميتونه عكس نزاره...

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

عه آهان 

خيبر نبينه الهي آدم انقدر بيكار كه بدون هيچ سودي براي آزار دادن بقيه از وقت گرانبهاش بگذره دست روي همچين كاري بزاره؟

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
و ی سوال دیگه من با همه شماره های خودم و همسرم نی نی سایت ثبت نام کردم و بدش از کار بریم بیرون آمدم ...

😂😂😂😂اینو دیگه نمیدونم همسرت چرا نصب کنه حالااا

الکی بگو عهه نمیدونم چرا نمیشه خط آقایونو راه نمیدن🤣

گویی که یک کوه ، رفته از این دشت...
😂😂😂😂اینو دیگه نمیدونم همسرت چرا نصب کنه حالااا الکی بگو عهه نمیدونم چرا نمیشه خط آقایونو راه نم ...

مثال گفتم آخه دیگه این اواخر شماره ایی نداشتم دلمم برا نی سایت تنگ شده بود با خط پدر شوهرم نصب کردم😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂